Motosiklet tutkunları Kadıköy’de kapışacak!

1442310378_HD_UlusalFinal_Odul

Harley-Davidson tarafından bu sene ikincisi düzenlenen “Benim Efsane Harley’im’’ yarışmasının büyük finali için geri sayım başladı. Ulusal çapta düzenlenen yarışmanın yerel etapları olan İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da finale kalmaya hak kazanan 13 finalist, yaratıcılıklarını ortaya koyarak kişiselleştirdikleri Harley-Davidson modellerini 3 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek finalde motosiklet tutkunlarıyla buluşturacak.

Harley-Davidson ruhu ve tutkusunun dorukta yaşanacağı yarışmanın finalinde “Street”, “Performance” ve “Touring” kategorilerinin kazananları ve “İzleyici Özel Ödülü”nün sahibi olacak motosikletler açıklanacak. Ayrıca etkinliğe katılan motosiklet tutkunları, etkinlik boyunca finalistleri oylayarak İzleyici Özel Ödülü’nü kazanacak motosikleti belirleme fırsatını elde edecek. Tüm motorseverlere açık olan ödül töreninin yapılacağı final etkinliği, 3 Ekim’de 13.30 ile 18.00 saatleri arasında Kadıköy’deki eğlence mekanı DoRock XL’de çeşitli sürprizler ile gerçekleştirilecek.

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ “HARLEY”LER SERGİLENECEK…

Harley-Davidson tutkunları, metalin her parçasını baştan yaratarak tutkularını yansıttıkları ve benzersiz hale getirdikleri, kendi imzalarını taşıyan kişiselleştirilmiş Harley-Davidson’ları sergileme imkanı bulacak.

1442310384_HD_UlusalFinal

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı