Mardinli Parlak Ailesi’nin düğünü hala konuşuluyor

Mardinli BİPA Holding’in sahipleri olan Parlak Ailesi, kendisi gibi mimar olan Eda Kızılboğa ile hayatını birleştirme kararı alan oğulları Burak için hayli görkemli bir düğün yaptı. Mardin’de geçtiğimiz ay yapılan ve yılın düğünü olmaya aday gösterilen Mimar Eda Kızılboğa ve Mimar Burak Parlak çiftinin düğünleri hala konuşuluyor.

Veysi & Şükran Parlak çiftlerinin oğulları Burak ile Ayten & Dursun Ali Kızılboğa çiftinin kızları Eda Kızılboğa’nın tanışma öyküsü, aldıkları İç Mimarlık eğitimi sırasında başladı. Hilton Hotel Kozyatağı’nda yapılan ihtişamlı kına gecesinin ardından çift, Mardin’de gerçekleştirilen görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirerek yepyeni bir hayata merhaba dedi.

mardinli-parlak-ailesinin-dugunu-hala-konusuluyor (1)

ÇOĞUNLUĞU MARDİN’DEN 800 DAVETLİ KATILDI…

Dünyada ve Türkiye’de en güzel ve en otantik ilçe seçilen, aynı zamanda birçok dil ve dine sahip farklı kültürlerden insanları için “Diller ve dinler diyarı” olarak da bilinen Mardin’in Midyat ilçesindeki Matiat Otel’de gerçekleşen düğüne Mardin Valisi Mustafa Yaman, Midyat İlçe Kaymakamı Oğuzhan Bingöl, Mardin İl Jandarma Alay Komutanı Alaattin Karsavuran, Midyat Belediye Başkanı Şehmuz Nasıroğlu, Ak Parti Millet Vekili Orhan Miroğlu, Ak Parti Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ve diğer birçok iş adamının yanı sıra İstanbul, Mardin ve yakın çevrelerden özel davetliler katıldı. Düğüne 800’den fazla misafir eşlik etti.

mardinli-parlak-ailesinin-dugunu (1)

GELİNLİĞİ GÖZ KAMAŞTIRDI…

Düğünde gece boyunca havayi fişek gösterileri yapıldı. Gece geç saatlerine kadar devam eden düğünde, gelin Eda Hanım’ın üç ayda özel olarak hazırlanan gelinliği göz kamaştırdı. Düğüne Murat Kurşun’un yanı sıra yöresel sanatçılar da eşlik etti. Başka bir dikkat çeken ayrıntı ise, gelin alayının karşılanması sırasında oluşan iki kilometrelik araç kuyruğuydu.

Düğünün ayrıntıları, Kadıköy Life Dergisi’nin Temmuz & Ağustos 2016 sayısı sayfalarında yayınlanacak….

mardinli-parlak-ailesinin-dugunu (2)

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı