Magazinkolik’ten “Yılın EN’leri” ödül töreni

Türkiye’nin önde gelen magazin sitelerinden Magazinkolik tarafından 11. yılı şerefine düzenlenen “Yılın EN’leri” ödül töreni, birçok ünlü ismin katılımıyla gerçekleşti. Unutulmaz anların yaşandığı törende, farklı alanlardaki duayen isimlere ‘Onur Ödülü’ takdim edildi.

Etiler Sahne İstanbul’da gerçekleşen, sunuculuğunu Çiğdem Tunç ve Okan Karacan’ın yaptığı ödül törenine Orhan Gencebay, Müjdat Gezen, Ferhat Göçer, Kubat, Funda Arar, Nuri Alço, Hakan Ural, Hıncal Uluç, Gökhan Tepe gibi çok sayıda ünlü isim katıldı. Magazinkolik.com Genel Yayın Yönetmeni Nurcan Sabur’un açılış konuşmasının ardından başlayan tören, izleyicilere keyifli anlar yaşattı.

GECEYE ÖDÜL YAĞMURU DAMGA VURDU…

Gecede; Yılın Televizyonu Ödülü NTV’ye, Yılın TV Kadın Programı Ödülü Zahide Yetiş’e, Yılın Haber Programı Ödülü İsmail Küçükkaya’ya, Yılın Televizyon Sohbet Programı Ödülü Gel Konuşalım’a, Yılın Çevre Programı Ödülü Lütfen+1’e, Yılın Vefa Ödülü Nuri Alço’ya, Yılın Proje Albümü Ödülü ‘Arabesk’ albümü ile Funda Arar’a, Türk Halk Müziği Yılın Erkek Sanatçısı Ödülü Kubat’a, Türk Halk Müziği Yılın Kadın Sanatçısı Ödülü Ceylan’a, Yılın Klibi Ödülü ‘Reva’ şarkısının klibi ile Ferhat Göçer’e, Yılın Cover’ı Ödülü ‘Kulakların Çınlasın’ şarkısı ile Ömür Gedik’e, Yılın Fantazi Müzik Sanatçısı Ödülü Alişan’a, Yılın Single Ödülü ‘Büklüm Büklüm’ şarkısı ile Ayta Sözeri’ye, Yılın Sahne Şov Sanatçısı Ödülü Fatih Ürek’e, Yılın Pop Müzik Sanatçısı Ödülü ve Yılın Şarkısı Ödülü ‘Beni Sev’ şarkısı ile Hande Yener’e, Yılın Erkek Pop Müzik Sanatçısı Ödülü Gökhan Tepe’ye, Yılın TV Müzik Programı Ödülü ‘Rubato ile Başka Şarkı’ programı ile Rubato’ya, Yılın Tiyatro Oyunu Ödülü ise 7 Kocalı Hürmüz’e verildi.

ONUR ÖDÜLLERİ DUAYENLERE…

“Yılın EN’leri” ödülleri kapsamında Neşe Karaböcek, Hıncal Uluç, Cüneyt Arkın, Selçuk Ural ve Hayko’ya da Onur Ödülleri verildi.

Magazinkolik

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı