Madame Margot Geceleri başlıyor…

Broadway şovlarının büyülü dünyasını İstanbul’a getiren Suadiye Hotel, “Madame Margot Geceleri”ne yeniden başlıyor.

İstanbul’da ilk kez gerçekleştirilecek  “Broadway aromalı” canlı müzik ve dans gösterilerinden oluşan müthiş şov, 09 Ekim’den itibaren “Perde” diyecek. Dünyaca ünlü isimlerin kostüm ve makyajları ile yeniden hayat bulduğu Madame Margot’un performans ustaları, sahnede seyirci ile iç içe sergileyecekleri şovlarıyla bütünleşerek, sizleri büyülü bir yolculuğa çıkaracak.

35 KİŞİLİK DEV KADROSU İLE…

Ses, kostüm ve makyaj ustaları ile birlikte 35 kişilik dev bir kadro eşliğinde sergilenecek performansın uzun zamandır süren prova çalışmaları tamamlandı. Erol Büyükburç’un kızı Jeyan Büyükburç’un vokalist olarak sahne alacağı ve “Gourmet Theatre” konseptinde seyircisiyle buluşacak Madame Margot etkinliklerinde, Suadiye Hotel’in özel lezzetleri fiks menü uygulamasıyla konuklara takdim edilecek.

İSTANBUL’UN MİNYATÜR LİDO’SU…

Madame Margot’un yeni programı hakkında bilgi veren Suadiye Hotel Genel Müdürü Murat Yumak; “Mademe Margot’u ilk kez 2012-2013 sezonunda misafirlerimiz ile buluşturmuştuk. Ancak sahne için ayırdığımız alan, performansın büyüklüğü karşısında yetersiz kaldı. Bunun üzerine yeniden tadilata girdik ve sahneyi iki kat büyüttük” dedi. Burada sunacakları gösteri ile İstanbul’a gelen yabancı misafirlerin anılarında unutulmaz bir an olarak yer almak istediklerini dile getiren Yumak, “Burayı İstanbul’un minyatür Lido’su olarak da düşünebiliriz” şeklinde konuştu.

Gelen istekler doğrultusunda Madame Margot Geceleri’ni yeniden başlatma kararı aldıklarını dile getiren Suadiye Hotel Genel Müdürü Murat Yumak; Çarşamba, Cuma, Cumartesi geceleri yerli ve yabancı konuklar için, diğer günler ise kurumsal firmalar ve özel gruplar için performans gerçekleştirileceğini ifade etti…
Madame Margot Geceleri, 35 kişilik dev kadrosu ile “Gourmet Theatre” konseptinde seyircisiyle buluşacak…

 

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı