KOÇ YAPI’DAN CADDE’YE ÇOK İDDİALI BİR PROJE

koç yapi

Butik projelere imza atan Kadıköy merkezli Koç Yapı’dan hayli iddialı bir proje daha geldi. Bağdat Caddesi’nin Çatalçeşme bölgesinde anlaşmasını imzaladığı proje çok konuşulacak gibi görünüyor.
“Koç Tower” adı verilen proje 10 bin metrekare kapalı alandan oluşuyor. Toplam 21 katlı olarak inşa edilecek Koç Tower’da 38 daire 2 penthouse dubleksi olacak. Ressamlara ilham verecek kadar özel tasarlanmış bahçe peyzajı, 7 yıldız otel resepsiyon konsepti, fitness, kids club, özel hobi mekanları, depo alanları, concierce hizmetleri gibi özelliklerin de yer alacağı proje, 2016 yılının sonlarına doğru tamamlanmış olacak.
Altıncı katından itibaren 180 derece deniz ve adalar manzarasına sahip olacak projenin bir başka özelliği ise, yakın çevresinde tarihi köşkler ve anıt ağaç kabul edilen çam ağaçları ile yeşil alanların fazla olması…
International Property Awards 2015’e aday…
Öte yandan projenin, merkezi İngiltere’nin başkenti Londra’da bulunan, “International Property Awards 2015” Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri Yarışması’na davet aldığını açıklayan Koç Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Koç, “Bu proje benim için çok önemli. Aylarca dev bir mimari ekip ile üzerinde çalıştık. Adeta her santimetre karesini tek tek, defalarca düşünerek planladık. Yarışmaya katılacağız ve kazanacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

Cenk Koç

İLK DEFA BİR PROJEYE ADIMI KOYUYORUM…
Daha öncede Kalamış, Fenerbahçe, Caddebostan, Çiftehavuzlar gibi semtlerde özel projelere imza atan Koç Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cenk Koç, “Bu proje benim için çok önemli. İlk defa bir projeye adımı koyuyorum. Kendim de burada oturmayı düşünüyorum” dedi…

1

PROJE OLARAK YARIŞMAYA KATILIYOR…
“International Property Awards 2015” Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri Yarışması, Avrupa ve Dünyadan pek çok projeyi inceliyor. Bünyesinde dünyaca ünlü mimar, içmimar, mühendis ve gayrimenkul uzmanlarından oluşan yaklaşık 50 kişilik bir komisyon tarafından değerlendirme yapılıyor.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı