Fedon’dan muhteşem sezon finali…

IMG_2057

Greek müziğinin ustası Fedon, kış sezonunu Bostancı’daki mekanı Mastori by Theo’da muhteşem bir gece ile kapatarak, yaz döneminin startını verdi. Aynı zamanda menajeri de olan oğlu Theo Kalyoncu’nun hazırladığı kapanış programında Fedon, nostalji rüzgarı estirdi.

Tabaklar havada uçuştu, buzukinin telleri ağladı, Türkiye’nin dört bir yanından Fedon hayranları, sirtakinin merkezi haline dönüşen Bostancı’ya akın etti. Başta Bodrum olmak üzere turizm merkezlerinin gözdesi Fedon’un 2015 yaz sezonu öncesi kapanış programı, renkli görüntülere sahne oldu. Orkestrası eşliğinde Buzuki Anıl ve Pelin ikilisinin şovu da yine ilgiyle izlenenler arasındaydı.

IMG_1996

ŞARAP GİBİSİN FEDON…

“Ben yaşlı ihtiyar yine karşınızdayım” diyen Fedon’a, “Sen yıllar geçtikçe gözümüzde daha da büyüyor, değerleniyorsun. Şarap gibisin şarap” sözleri ile karşılık veren sevenleri karşısında duygu dolu anlar yaşayan sanatçı, “Fedonca” bir geceye daha imza attı.

YİNE DÖVMELERİNİ KONUŞTURDU…

Sağ kolundaki Atatürk dövmesi ile yıllardır adından söz ettiren Fedon’un bu kez sol kolunda Fenerbahçe Spor Kulübü şeklindeki dövme bir hayli dikkat çekti. Fedon’un koyu bir Fenerbahçeli olduğu biliniyor.

THEO KALYONCU YİNE YERİNDE DURAMADI…

Mekanı Mastori by Theo’da kış sezonu boyunca birbirinden keyifli organizasyonlara imza atan Theo Kalyoncu, gece boyunca özel anları ölümsüzleştirdi. Theo; “Oldukça yoğun bir sezon geçirdik. Gösterilen ilgi karşısında duygulanmamak elde değil. Öyle gözüküyor ki yaz sezonu daha da yoğun olacak” diyerek, kuliste sezon sonu karesini babası Fedon ile birlikte Bağdat Magazin’e verdi.

IMG_2003

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı