Kaşıbeyaz’dan baklava atağı

Kaşıbeyaz Lezzet Grubu’nun yeni yatırım atağı “Baklava Shop” büyümeye devam ediyor. Florya’daki baklava imalathanesinin yeniden açılmasıyla birlikte Baklava Shop konseptinde büyüme kararı alan Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, ilk şubesini Florya’da hizmete soktuktan sonra diğer tüm Kaşıbeyaz’larda şubesi bulunan Kaşıbeyaz Baklava Shop’ların ilk franchise’ını İstanbul Çemberlitaş’ta açmıştı. Franchise kanalıyla büyüyecek olan markanın yeni franchise şubesi ise Erenköy’de konuklarını ağırlamaya başladı.

HEDEF GÜNDE 1 TON ÜRETİM…

Yıl içerisinde İstanbul’da 17 franchise daha vererek sayıyı 20’ye tamamlamak istediklerini belirten Kaşıbeyaz Lezzet Grubu Başkan Vekili Murat Kaşıbeyaz; “Üç nesildir yeme içme sektöründeyiz. Kaşıbeyaz’ı kebabın marka ismi hâline getirdik. Hedefimiz, baklava denilince de akla Kaşıbeyaz’ın gelmesini sağlamak olacak. Bunun için de franchise kanalıyla ilk etapta İstanbul’da büyümeyi hedefledik. Üçüncü franchise şubemizi de Erenköy’de açtık. Şu anda Florya’daki imalathanemizde şöbiyet, baklava gibi özel lezzetlerden her gün yaklaşık 400 kilogram üretiyoruz. Yıl sonuna kadar üretimimizin günde 1 tona çıkacağını tahmin ediyoruz” dedi.

Murat Kaşıbeyaz

FRANCHİSE BEDELİ 100 BİN TL’DEN BAŞLIYOR…

Ankara dahil olmak üzere 6 şubelerinde baklava satışı yaptıklarını aktaran Murat Kaşıbeyaz; “Baklava Shop’u ilk olarak Florya’da açtık. Baklava, şöbiyet, burma kadayıf gibi tatlı çeşitlerinin yanı sıra kıymalı börek, su böreği, kahke ve Antep yöresine özgü turşu, salça gibi ürünleri de satışa çıkardık. Franchise bedelimiz 100 bin TL. Aynı zamanda uygun lokasyon ve Kaşıbeyaz konseptli dekorasyon şartı da arıyoruz. Kaşıbeyaz konseptini franchise alan firma kendisi yaptırabileceği gibi, bizlerden mimari dekorasyon hizmeti alırsa franchise bedelin 200-250 bin TL’yi bulabiliyor. İstanbul’dan sonra Ankara, İzmir ve Antalya gibi büyükşehirlerde de büyümeyi hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Kaşıbeyaz lezzet grubu

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı