Kalamış’ta yeni yıl bambaşka

Anadolu Yakası’nın en prestijli oteli Wyndham Grand Kalamış, misafirlerine yılbaşına özel konaklama seçenekleri sunuyor. Kalamış’ın en keyifli mekanı OUZO Roof Restaurant, eşsiz lezzetleri ve sınırsız eğlencesiyle yılbaşı gecesinde de misafirlerini en özel şekilde ağırlamaya hazırlanıyor.

Grek müziğinin sevilen ismi Yorgo’nun sahne alacağı gecede, Ege eğlencesi Kalamış’a taşınacak. OUZO Roof Restaurant’ın başarılı şefi Mehmet Yalçınkaya’nın hazırladığı yılbaşı menüsü, gece boyunca misafirlerin beğenisine sunulacak. Aynı zamanda yılbaşı gecelerinin olmazsa olmazı oryantal dans şov da geceye renk katacak. Yeni yıla Ouzo Roof Restaurant’ta girmenin kişi başı fiyatı 590 TL.

HEM EĞLENİN HEM KONAKLAYIN…

OUZO Roof’ta yeni yıla merhaba diyen ve gecenin tadını doyasıyla çıkaran misafirler, Wyndham Grand Kalamış’ta konaklamak isterse kişi başı 799 TL’den başlayan özel paket fiyatlarla hem eğlenecek hem de otelde kalmanın konforunu yaşayacak.

YILIN İLK SABAHINI KALAMIŞ’TA KARŞILAYIN…

Yeni yılın ilk gününe Kalamış Koyu’na karşı huzurlu bir şekilde uyanmak ve 300’e yakın çeşitten oluşan brunch ile yılın ilk günün tadını çıkarmak isteyen misafirler, kişi başı 249 TL (KDV dahil) ödeyecekler.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için; OUZO Roof Restaurant (0216 400 00 30)

Kalamış

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı