Kalamış manzarasına karşı “Atina Geceleri”

Wyndham Grand Kalamış Marina Hotel’in terasında hizmet veren Anadolu Yakası’nın keyifli balık restoranlarından Ouzo Roof Restaurant, eşsiz lezzetleri ve sınırsız eğlencesiyle misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Performansıyla herkesi kendisine hayran bırakan ünlü Greek müzisyen YORGO, 19 Eylül itibariyle Çarşamba akşamlarının yanı sıra Cumartesi akşamları da Ege eğlencesini Kalamış’a taşıyacak.

YUNANİSTAN’DAN TRANSFER USTALAR EŞLİĞİNDE…

YORGO, unutulmaz Çarşamba eğlencelerine ek olarak yeni sezonda Cumartesi akşamları da sevenleriyle buluşacak. “Atina Geceleri” adını verdiği performansında Greek müzisyen, her Cumartesi Atina’dan İstanbul’a uzanan bir köprü görevi üstlenecek. Atina Geceleri’nde Yunanistan’ın en sevilen buzuki ustası Dimitris Markou şefliğindeki orkestra eşliğinde Yorgo, buzuki tınıları ile gecenin temposunu daha da yükseğe taşıyacak. İki ustanın performansına, iki yakanın geleneksel oyunları sirtaki ve zeybek şovları da eşlik edecek.

YUNAN MEZELERİNİN TADINA DOYAMAYACAKSINIZ…

Akdeniz kıyılarından, Ege ve Yunan adalarından gelen en taze ürünler, otelin ve aynı zamanda Ouzo Roof Restaurant’ın başarılı şefi Mehmet Yalçınkaya’nın leziz formülleri ve modern sunumlarıyla hem göze hem de damaklara hitap ediyor. Her gün özenle seçilen taze malzemeler, Mehmet Yalçınkaya’nın mutfağında farklı aromalarla sentezlenip ziyaretçilerle buluşuyor. Ouzo Roof Restaurant lezzetlerinin tadına bakmak ve İstanbul’un merkezinde Yunanistan’ı yaşamak için Kalamış’a davetlisiniz.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı