Kalamış Körfez Lions’tan göz sağlığı semineri

Ülkemizde 53 yıldır faaliyet gösteren; eğitimden sağlığa, engellilerden çevre koruma ve yaşlılara hizmete kadar kişisel ve kurumsal birçok karşılıksız hizmet götüren Türk Lionları, 100. yıl kutlamaları çerçevesinde çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyor.

Kalamış Körfez Lions Kulübü, bu kapsamda dernek merkezinde Atlas Yardım Derneği işbirliğiyle bilinçlendirme seminerlerine başladı. Ataşehir Örnek Mahallesi’nde çevre sakinlerine yönelik çeşitli konularda, uzman doktorlar eşliğinde düzenlenen seminerlerin ilkinin konusu göz sağlığı oldu.

Kalamış Körfez Lions

HER YAŞTA DİKKAT EDİLMESİ BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR…

Göz sağlığının çocukluk dahil her yaşta dikkat edilmesi gereken konuların başında geldiği; çocukların 1, 3 ve 5 yaşlarında, yetişkinlerin ise yılda bir kez göz muayenesi olması gerektiğinin vurgulandığı etkinlikte, olası risklerin erken tespiti için uzman hekimler tarafından yapılacak kontrolün büyük önem taşıdığı ifade edildi.

kalamis-korfez-lions-anlamli-proje-1

kalamis-korfez-lions-anlamli-proje-3

kalamis-korfez-lions-anlamli-proje-4
Kalamış Körfez Lions Kulübü, Atlas Yardım Derneği işbirliğiyle bilinçlendirme seminerlerine başladı. Ataşehir Örnek Mahallesi’nde çevre sakinlerine yönelik çeşitli konularda, uzman doktorlar eşliğinde düzenlenen seminerlerin ilkinin konusu göz sağlığı oldu…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı