Kafa Pilot, Kadıköy’ü salladı

2012 yılından bu yana aktif müzik hayatını sürdüren Kafa Pilot grubu, geçtiğimiz günlerde Kadıköy Zeuve Bar’da bir konser verdi. Vokalde Sinan Altuntaş, gitarda Serhat Oypan, bas gitarda Sinan Oypan ve davulda Özge Gün’den oluşan kadrosu ile pop rock tarzında müzik yapan grup, Mor ve Ötesi ile Athena başta olmak üzere Türkiye’nin önde gelen sanatçılarından etkilenip, kendi tarzlarıyla harmanladıkları klasik rock ve pop sound’larını dinleyicileriyle buluşturuyor.

Davulda bir kadın üyesi Özge Gün’le dikkat çeken Kafa Pilot, ilk single kaydı ve video klibi “Tamam Tamam”, hemen ardından da “Dur Bakalım” adlı ilk albümünü Mayıs 2018’de piyasaya sürdü. Aldıkları olumlu tepkiler üzerine konserlerine devam eden grup, dinamik sahne performansı ile önümüzdeki günlerde konser ve festivallerde sıklıkla yer almayı hedefliyor.

Kafa Pilot grubu

İLK KLİP “TAMAM TAMAM” ŞARKISINA ÇEKİLDİ…

Grubun ilk klibi “Tamam Tamam” şarkısı, söz ve müziği Sinan Altuntaş’a, aranjesi yine Sinan Altuntaş ve Sinan Oypan’a ait olan pop rock tarzında bir şarkı. Müziğinde ska, pop, rock ve Anadolu ezgilerini harmanlayan şarkı, aynı zamanda dinamik bir tarza sahip. “Tamam Tamam”, Arpej müzik etiketiyle Nisan 2018’de piyasaya sürüldü. Mayıs ayında Arpej Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlanan albümde toplamda 4 şarkı bulunuyor.

Kafa Pilot
Vokalde Sinan Altuntaş, gitarda Serhat Oypan, bas gitarda Sinan Oypan ve davulda Özge Gün’den oluşan kadrosu ile dikkat çeken Kafa Pilot grubu, Kadıköy Zeuve’de eğlenceli bir konser verdi…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı