KADIKÖY LIFE YAYINLANDI…

Kadıköy Life Dergisi’nin merakla beklenen yeni sayısı yayınlandı. Dergi, Kasım & Aralık 2015 sayısında neredeyse 20 yıldan beri düşünülen, fakat bir türlü cesaret edilemeyen bir projeyi kapak konusu yaparak okurlarıyla paylaşıyor.

Başta özel sektör olmak üzere Anadolu Yakası belediyeleri ve siyasilerin sık sık gündeme getirdiği, fakat sadece vaat olarak kalan “Fuar Merkezi” projesi bu kez gerçekleşecek gibi görünüyor. Kadıköy Life Dergisi’nden yapılan açıklamada; “Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın büyük bir heyecanla halkın imzasına açarak başlattığı proje için önemli mesafeler kaydedildiğini görünce, bizler de ‘KAPAK’ yaparak bu güzel haberi ve ayrıntılarını Anadolu Yakası ile paylaşmak istedik”  denildi.

ENİS FOSFOROĞLU, MELİH ARAT, SERTAÇ KAYSERİLİOĞLU VE İNAL AYDINOĞLU…

Kadıköy Life, son yıllarda özel haberleriyle yalnız Anadolu Yakası’na değil, tüm İstanbul’un sorunlarına da neşter vuruyor ve gündem yaratıyor. Örneğin Fikirtepe’de gerçekleştirilmekte olan kentsel dönüşüm, dergide en ince ayrıntısına kadar masaya yatırılıyor. Aynı zamanda bina yenilemelerinde dikkat edilmesi gerekenler, yine Kadıköy Life sayfalarında konunun uzmanları tarafından dile getiriliyor. 160 sayfalık dergi sayfalarında ayrıca usta sanatçı Enis Fosforoğlu, bir yaşam fenomeni Melih Arat, ünlü koleksiyoner ve “Öz Kadıköylü” Sertaç Kayserilioğlu, bir yaşam gurusu İnal Aydınoğlu’nun birbirinden derin yazıları yanında, Kadıköy’deki projeler hakkında da ayrıntılar var.

KADIKÖY LIFE’A ULAŞABİLECEĞİNİZ ADRESLER…

Dijital olarak www.b-publisher.com ile dmags.net platformlarından okuyabileceğiniz Kadıköy Life Dergisi, ayrıca aşağıdaki adreslerde de sizleri bekliyor olacak: Remzi Kitabevi bütün şubeleri, Nezih Kitabevi bütün şubeleri, Kadıköy, Maltepe ve Ataşehir arasındaki tüm gazete satış noktaları, Muhtarlıklar, Benzin İstasyonları, Kadıköy ve Bostancı İskeleleri, Kadıköy Mephisto, Gergedan Kitabevi, Suadiye Gimtaş, Moda Eyfel Pastanesi ve Barker Gençlik Merkezleri…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı