Kadıköy Belediyesi’ne ödül…

İTÜ İşletme Mühendisliği tarafından 2010 yılından beri düzenlenen ve Türkiye’de sosyal medya alanında en önemli ödüllerden biri olan İTÜ Sosyal Medya Ödülleri, Maçka Kampüsü’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Kadıköy Belediyesi, Twitter hesabıyla ödüle kayık görüldü.

Bu yıl altıncısı düzenlenen yarışmada 520 bin kişi, internet üzerinden oy kullandı. Resmi kurum kategorisinde Beşiktaş Belediyesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı, TBMM ve Dış İşleri Bakanlığı ile yarışan Kadıköy Belediyesi (@kadikoybelediye) birinci oldu. @kadikoybelediye 2013 ve 2014 yıllarında gerçekleşen İTÜ Sosyal Medya Ödülleri’nde de kamu kurumu kategorisinde birinci olmuştu.

ÖDÜLÜ CAN DÜNDAR’DA İTHAF ETTİLER…

Kadıköy Belediyesi, aldığı ödülü Facebook hesabından şöyle duyurdu: “İstanbul Teknik Üniversitesi Sosyal Medya Ödülleri’nde kamu kurumu kategorisindeki ödülü, 500 bin’den fazla kişinin oy kullandığı oylama ile Kadıköy Belediyesi kazandı. Bu ödülü 3 yıl önce bizimle beraber gazeteciler kategorisinde Can Dündar almıştı, kendisi şu an soğuk bir cezaevi hücresinde. Ödülü kendisine ithaf ediyoruz.”

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı