İlhami Yava yıllar sonra müziğe geri döndü

90’ların başarılı müzik gruplarından Beyaz Önlük’ün güçlü solisti Doktor İlhami Yava, yepyeni albümü “Gökyüzünde Bir Yıldız” ile müzik dünyasına geri döndü.

1998 yılında çıkardıkları “Son Defa Sarıl” isimli eserle müzik listelerinin üst sıralarında yer alan ve çok sevilen grubun solisti ve bestecisi Dr. İlhami Yava, yaklaşık 20 yıl sonra Türkiye’nin en önemli aranjörlerinden Eser Taşkıran’ın müzik direktörlüğünde yepyeni bir çalışmaya imza attı. Sözleri ve müzikleri kendine ait 8 parçalık bir albüm hazırlayan Yava, albümün ilk single çalışması Gökyüzünde Bir Yıldız’a yönetmenler İdil Dizdar ve Said Dağdeviren ile Şile sahilinde klip çekti.

TÜM MÜZİK MARKETLER VE DİJİTAL PLATFORMLARDA…

Atölyem Prodüksiyon (Meltem Taşkıran) ve DMC etiketiyle tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda yeni yılın ilk haftasında yerini alan albümde, Türkiye’nin en değerli müzisyenleri görev aldı. Albümde yıllar önce hit olan “Son Bir Defa Sarıl” isimli şarkının da yeni aranjmanı bulunmakta.

ilhami yava
90’ların başarılı müzik gruplarından Beyaz Önlük’ün güçlü solisti İlhami Yava, yepyeni albümü “Gökyüzünde Bir Yıldız” ile müzik dünyasına geri döndü.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı