Özgürlük Parkı’nda çocuklara özel etkinlik

1460984239_EFK

Amerika’da başlayan ve dünya çapında 150’den fazla noktada çocukların zihinsel ve bilişsel gelişimlerine destek olmayı hedefleyen Engineering For Kids (EFK), 23-24 Nisan tarihlerinde Kadıköy Belediyesi tarafından Göztepe Özgürlük Parkı’nda düzenlenecek festivalde çocuklarla buluşacak.

Festival boyunca kendi standında 5-12 yaş arası çocukları Uzay ve Havacılık Mühendisliği Eğitimi kapsamında Pipet Roket Atölyesi ile ücretsiz olarak ağırlayacak olan EFK, 23 Nisan coşkusu yaşayan çocuklara sosyalleşebildikleri bir ortamda eğitici ve öğretici bir eğitim sunacak. Eğitime ücretsiz olarak katılacak çocuklar için sürpriz hediye kartları da dağıtılacak. Engineering For Kids, çocukları doğuştan mühendis olarak kabul ederek, zihinsel ve bilişsel gelişimlerini bu doğrultuda geliştirmeyi amaçlıyor.

ÇOCUKLARIN BAYRAM COŞKUSUNA EŞLİK EDECEK…

Çocukların uygulamalı bir şekilde eğlenerek öğrendiği ve “Neden” sorusuna cevap bulduğu Pipet Roket Atölyesi, festival boyunca EFK tarafından 5-12 yaş arası çocuklara verilecek. Özgürlük Parkı C Kapısı girişinde yer alacak etkinlik alanında 13.00, 14.30 ve 16.00 saatlerinde çocukları ağırlayacak EFK, 23 Nisan coşkusu yaşayan çocuklara eğitici ve öğretici bir eğitim sunacak.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı