“Fısstık Baklava Shop” Göztepe’de

UNESCO koruması altına alınan Gaziantep yöresine özgü lezzetlerden baklavanın daha da yaygınlaşması adına kurulan “Fısstık Baklava Shop”, ilk halkasını Göztepe’de açtı. Daha çok İstasyon Caddesi olarak bilinen Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi üzerinde kapılarını açan Fısstık Baklava Shop bünyesinde, baklava ile birlikte ülkemize özgü lezzetlerin de satışı yapılıyor.

baklava shop (1)

YÜZDE 100 DOĞAL ÜRÜNLER…

Online satış sisteminin de bulunduğu Fısstık Baklava Shop’un bir başka özelliği ise, satışı yapılmakta olan ürünlerin tamamının yüzde 100 doğal ve bulunduğu en iyi bölgeden getiriliyor olması.  Örneğin evde yapılan reçeller Bozcaada’dan, kaymaklı lokum Afyon’dan, fıstıklı fitil lokum Osmaniye’den geliyor.

baklava shop (3)

GÜNLÜK BAKLAVA…

Baklavanın her gün uçak kargo ile Gaziantep’den geldiği bilgisini paylaşan markanın kurucusu Yasin Tayyar; “Çalıştığımız firma, bölgenin en iyi üretici firmalarından biri. Her gün uçak kargo ile ürünlerimiz geliyor. Sabahın erken saatlerinde gelen ürünlerin bir bölümü vitrine giriyor, diğer bölümü de bir gün önceden alınan siparişlerin teslimi ile devam ediyor” dedi.

baklava shop (7)

KURUMSAL MÜŞTERİLERİMİZ VAR…

Daha önceden kurumsal müşterileri için hizmet verdiklerini dile getiren Tayyar; “Baklava Shop adı altında küçük mağazalar açma nedenimiz, kurumsal müşterilerimiz dışında bu özel lezzetleri başta Göztepe ve çevresindeki komşularımıza da test ettirmek” diyerek, mekanda dondurma ve baklava servisi de yaptıklarını ifade etti.

baklava shop (6)

baklava shop (4)

baklava shop (5)

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı