FB – GS derbisinde yer yerinden oynayacak!..

Dünyanın en ateşli derbilerinden biri bu pazar Kadıköy’de yaşanacak. Ezeli rakipler Fenerbahçe ve Galatasaray, kozlarını yeni adıyla Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde paylaşacak. Türkiye’de bir ilk olarak hayata geçen “Akıllı Stadyum” projesinin yöneticisi Fenerbahçe İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Hakan Demir, nefeslerin tutulduğu süreçte Kadıköy Life Dergisi’ne özel açıklamalarda bulundu.

Süper teknoloji 4,5 G’ye uyumlu hale gelen ilk futbol sahası ve büyük tesis Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi, taraftarlarını ve misafirlerini farklı bir boyuta taşıyacak. Aynı anda 50 bin taraftarı birbirine bağlayan, dünya ile entegre eden ve yüzlerce wifi noktası ile akıllı telefon olanaklarını yerinde kullanıma açan proje, Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde Fenerbahçe SK resmi mobil uygulaması ile birlikte başlıyor.

BÜYÜK DESİBEL ÖLÇÜMÜ YAPILACAK…

Fenerbahçe Spor Kulübü, rekor ses seviyesi için desibelmetre kuruyor. Anons ile birlikte binlerce taraftarın aynı anda slogan atmasıyla Kadıköy’de en yüksek ses seviyesinin ölçülmesi hedefleniyor. Fenerbahçe İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Hakan Demir; “Taraftarların tezahüratını ölçüp seyircilerle paylaşacağız. Ne kadar kuvvetli tezahürat yapılırsa, rekora doğru gideceğiz. İlerleyen süreçte bu seviyeleri desibel rakamları ve grafikler eşliğinde o anda ekranlara yansıtıp, daha da yükseği için çabalayacağız. Pazar günkü derbide desibelmetrenin ilk sonuçlarını alacağız. Taraftarlarımız gırtlaklarını iyi hazırlasınlar, sakın hastalanmasınlar, havalar gidip geliyor. Rekor kırmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

SARI KANARYALI TARAFTARLARIN SEVGİSİ SEL OLDU AKTI…

Derbi öncesi maç sonucunu bilenlerin arasından şanslı bir taraftara Van Persie imzalı forma hediye edileceğinin açıklanmasının ardından kısa sürede 1 milyon başvurunun gerçekleştiğini Kadıköy Life Dergisi’ne açıklayan Hakan Demir; “Tarihe ‘ilkler’ olarak geçen tüm projelerimizin temelinde sevgi var. Fenercell’de milyon hedefimizi aştık, şimdi diğer projelerimize yoğunlaştık” dedi. Kadıköy’de dev derbi öncesi yediden yetmişe hazırlıklar hız kazandı.

Milyonları birbiriyle buluşturan Fenerbahçe İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Hakan Demir ile özel röportajımızın tüm ayrıntıları, Kadıköy Life Dergisi’nin Kasım & Aralık 2015 sayısında yer alacak.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı