Faydalı İşler Akademisi’nden yardım konseri

Müzisyen Kaan Kadir Aktuna’nun öncülük ettiği Faydalı İşler Akademisi, üçüncü yardım konserini 15 Ocak Salı günü Dorock XL Kadıköy’de yapıyor. Birçok rock müzisyeninin sahne alacağı yardım konserinin ana temasını, Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da çocuklara giyecek yardımı oluşturuyor.

Etkinlikle ilgili Bağdat Magazin’e açıklamada bulunan Kadir Aktuna; “Eğitim için kalem, kitap, defter toplamakla başlamıştık, yaşam umudu olmak için oyuncaklarla devam ettik. Şimdi yine eğitim için iş başındayız. Bu defa gelecek umutlarımız Doğu’da okullarına giderken üşümesinler diye mont, kazak, kaban ve bot oluyoruz. Geleceğin inşasına bizlerle birlikte birer tuğla eklemek isteyen, katkı sağlamak isteyen herkesi etkinliğimize bekliyoruz” dedi. Aktuna, sözlerini şöyle sürdürdü:

KÜÇÜK UMUT IŞIKLARIMIZ İÇİN…

Faydalı İşler Akademisi

“Faydalı İşler Akademisi – Rock’n Aid Vol 3’de yine yeniden birlik oluyor ve harekete geçiyoruz! Eğitim alabilmek, okuyabilmek için metrelerce karda, suda, çamurda yalınayak okullarına gitmeye çalışan küçük umut ışıklarımızın en azından bir nebze daha rahat gidip gelebilmeleri adına, az kullanılmış veya hiç kullanılmamış ayakkabı, bot, mont, kaban, kazak vb. kışlık giyecekleri getirebilir veya yenilerini alabilirsiniz. Dorock XL Kadıköy’de 15 Ocak Salı günü birbirinden efsane sanatçılarımız ile ortalığı yine iyi bir amaç uğruna sallıyoruz. Faydalı İşler Akademisi, kâr amacı gütmeyen ve para yardımı toplanmayan, elle tutulur gözle görülür yardımı amaçlayan bir yardım kuruluşudur. Etkinliğe katılım için bilet satışı olmamakla birlikte sadece etkinlik amacında belirtilen ihtiyaçları getirerek giriş sağlayabilirsiniz.”

Faydalı İşler Akademisi

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı