Cadde’nin 40 yıllık markası; Bağdat Evcil Hayvan Mağazası

Bağdat Caddesi’nde evcil dostlarımızın her türlü ihtiyacı için var olan Bağdat Evcil Hayvan Mağazası, 40 yılı aşkın tecrübesiyle Göztepe ışıklarda hizmet veriyor. Kedi, köpek, balık, kuş gibi birçok evcil hayvanın temel ihtiyaçları için uygun bütçeli alışveriş imkânı sağlayan Bağdat Evcil’in sahibi Mustafa Çakıcı, şunları ifade ediyor:

“Örnek aldığımız batı ülkelerinde her üç kişiden biri kedi veya köpek beslerken, Türkiye’de 20 kişiye 1 kedi veya köpek bile düşmemektedir. İnsana sevgi ve sorumluluk aşılanmasında çok önemli bir yeri olan evcil hayvan beslenmesinin yaygınlaşması, en önemli misyonumuzdur. Görevimiz, insanın karakter gelişiminde çok önemli katkısı olan evcil hayvan edinilmesinde, mümkün olan en modern tarzda, hangi evcil hayvanın kişinin karakterine ve hayat tarzına uygun olduğunun belirlenmesine aracılık etmektir.”

Bağdat Evcil

ÜCRETSİZ KEDİ SAHİPLENDİRME-PET KUAFÖR …

Her canlının yaşam hakkına saygı duyan Bağdat Evcil Hayvan Mağazası’ndan ücretsiz yavru kedi sahiplenebilirsiniz. Mağaza içinde bulunan hayvanların düzenli veteriner kontrolleri ve bakımları yapılıyor. Bünyesinde bir de pet kuaförü bulunduran Bağdat Evcil Hayvan Mağazası’nda her ırk kedi-köpek traşı yapılmakta. Bunun için telefonla randevu almanız yeterli.

EVLERE SERVİS İMKANI…

Bağdat Evcil Hayvan Mağazası, evlere servis hizmeti de sunuyor. Telefonla verdiğiniz siparişleriniz dilediğiniz zaman kapınıza geliyor. Son olarak, Bağdat Magazin olarak bizim de bir mesajımız var: Satın almayın, evlat edinin!

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı