Emre Kınay seçim turuna Bağdat Caddesi’nden başladı

İYİ Parti Kadıköy Belediye Başkan Adayı Emre Kınay, seçim çalışmalarına Bağdat Caddesi’nden start verdi. Bando eşliğinde kalabalık bir katılımla Caddebostan’dan yürüyüşe başlayan Kınay’a, ilk günden ilgi oldukça fazlaydı. Vatandaşların sevgi gösterileri arasında Bağdat Caddesi’nde hayranları ile bol bol fotoğraf çektiren Emre Kınay, kampanyası ile ilgili olarak Bağdat Magazin’e açıklamalarda bulundu.

İYİ Parti Kadıköy Belediye Başkan Adayı Emre Kınay, aday olarak Kadıköy’de oyları böldüğü eleştirilerine yönelik yaptığı açıklamada İYİ Parti ve CHP’nin merkezde Ekrem İmamoğlu’nu desteklediğini, AK Parti’nin Kadıköy’de kazanma şansı olmadığı için aday olduğunu belirtti. Kendisinin ya da CHP adayının kazanması durumunda yine ittifakın kazanacağını söyleyen Emre Kınay, sözlerine şöyle devam etti:

KADIKÖY, FESTİVAL İLÇESİ HALİNE GELECEK…

“Kadıköylüler oldukça akıllı bir halk. Oylarını seçmeyi ve kime vereceklerini iyi biliyorlar. Benim de Kadıköy için ciddi projelerim var. Kentin tüm imkânlarını Kadıköy için kullanacağız. Kadıköy’de güvenlik sorunlarını çözeceğiz, aydınlatmaya önem vereceğiz, her mahalleye kreşler yapacağız. Sosyal belediyecilik örneği olacağız. Kadıköy’ü festival ilçesi haline getireceğiz. Film festivallerinden müzik festivallerine kadar farklı şeyler yapacağız.

BİSİKLETLE GEZİP, HALKLA ÇAY İÇECEĞİM…

Kurbağalıdere için de güzel projelerimiz var. Özel bir pompalama sistemi ile dere üzerinde deniz minibüsleri gezdireceğiz. Üç ayrı koldan sürekli işleyecek halde çalışacak. Başkan olduğumda tıpkı Londra’da olduğu gibi, bisikletle gezip halkla çay içeceğim. Sorunları yerinde, halkla konuşarak tespit edeceğim. Belediyenin de duvarlarını yıktıracağım. Yani bana herkes ulaşabilecek.”

PARTİ TEŞKİLATINDAN BÜYÜK DESTEK…

İYİ Parti Kadıköy Belediye Başkan Adayı Emre Kınay’ın seçim startına; İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, GİK Üyesi Emine Küçükali, Kadıköy İlçe Başkanı Av. Alper Akdoğan, Teşkilat Başkanı Murat Noyan, Arzu Nizamoğlu, Berrin Özgen gibi isimler de destek verdi.

Emre Kınay

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı