Dünya Değişim Akademisi, Bağdat Caddesi’nde!

Dünya Değişim Akademisi, 20. merkezini İstanbul Bağdat Caddesi’nde açtı. “Kendini değiştir, dünyan değişsin” vizyonu ile kısa zamanda pek çok merkezi açılan kurum, dünyadaki en kadim ve güçlü değişim tekniklerini sunan tam donanımlı değişim uzmanlarına sahip.

Bağdat Caddesi’ndeki mekanda güven, bilgelik ve motivasyon dolu bir atmosferle karşılaşacaksınız. Dünya Değişim Akademisi uzmanları; “Eğer değişim nedir diye soruyorsanız, değişim bir maceradır, tadı damağınızda kalan bir macera” diyor ve herkesi kendini keşfe ve değişime davet ediyor. Hayallerinizi gerçekleştirin, verdiğiniz kararları yaşama geçirmekten çekinmeyin mesajını, hayati ve ışıklı bir ipucu ile sunuyorlar: “Gerçek bir değişim için bütün eski öğretilerden, kavramlardan, inançlardan, yargılardan, kalıplardan ve gerici düşüncelerden özgürleşmek gerekir. Çünkü yalnızca geçmişin yüklerinden özgür bir zihin şimdinin değişimini gerçekleştirip, geleceğin değişimine adım atabilir.” (Değişim Nedir ve Nasıl Gerçekleşir? eserinden)

DEĞİŞMEKTE KARARLI OLANLARIN İLK ADRESİ…

Mekanda temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Ayrıca stres yönetimi, öfkeyi dönüştürme, korkuyu aşma, depresyondan özgürleşme, kıskançlık kontrolü, başarı, kendini ifade etme, ilişki sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok program var. Değişmekte kararlı olanların ilk adresi olacak Dünya Değişim Akademisi, sizi motive eden değişim uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Bağdat Caddesi’nde de aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir; daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı