Doğuşcan artık evlen de düğün haberini yapalım

Öz Kadıköylü işadamı Doğuşcan Anasız, yeni yaşını arkadaşları ile birlikte Bağdat Caddesi’nin ünlü mekanı Vino Surf & Turf’de kutladı. Ailesinden sonra arkadaşları da genç işadamına, “Artık evlen de düğününü kutlayalım” dedi.

İstanbul akşamlarında keyifli buluşmalarıyla öne çıkan Kulp Yapı Proje Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Yavuz’un da arkadaşı Doğuşcan Yedek Parça Yönetim Kurulu Başkanı Doğuşcan Anasız, doğum günü kutlaması ile birlikte duygu dolu anlar yaşadı.

Doğuşcan

HEM BALIK, HEM DE KIRMIZI ET SPESİYALLERİ TERCİH ETTİLER…

Anadolu Yakası’nda hem balık menüleri, hem de kırmızı et spesiyallerini sunabilen özelliğiyle dikkat çeken Vino Surf & Turf’de Tolga Yavuz ve arkadaşları, Fevzi Usta’nın Kasım menülerine tam not verdi. Yıllardır her akşam mekanların nabzını tutan Tolga Yavuz, tercih ve beğenileriyle ödüllü gurme olmayı çoktan hak etti.

Arkadaşları, bekar işadamının evlenmesi için baskı yapmaya başladı. Ancak Doğuşcan'ın da savunması hazır gibi gözüküyor; "Siz bir evlenin de, bana sıra gelsin..."
Arkadaşları, bekar işadamının evlenmesi için baskı yapmaya başladı. Ancak Doğuşcan’ın da savunması hazır gibi gözüküyor; “Siz bir evlenin de, bana sıra gelsin…”
Bağdat Caddesi Göztepe'de Vino Surf & Turf'un işletmecisi Recai Ayçiçek, hayallerindeki tasarımı restorana uyarlamasının ardından başta Anadolu Yakası olmak üzere tüm misafirlerine deneyimlerini aktarıyor.
Bağdat Caddesi Göztepe’de Vino Surf & Turf’un işletmecisi Recai Ayçiçek, hayallerindeki tasarımı restorana uyarlamasının ardından başta Anadolu Yakası olmak üzere tüm misafirlerine deneyimlerini aktarıyor…
Vino'nun gruplara özel odaları ve balkonları dışında bahçesinin bir kısmı, kış mevsimine özel tasarlanarak bu şekilde hazırlandı. Böylece isteyen misafirler yemek yerken aynı anda Bağdat Caddesi ve bahçeyle de bütünleşebiliyor.
Vino’nun gruplara özel odaları ve balkonları dışında bahçesinin bir kısmı, kış mevsimine özel tasarlanarak bu şekilde hazırlandı. Böylece isteyen misafirler yemek yerken, aynı anda Bağdat Caddesi ve bahçeyle de bütünleşebiliyor…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı