Cem Özer beşinci kez “EVET” dedi

Türk televizyonlarında Rüstem Batum ile birlikte talk shov hareketini başlatan ilk isimler arasında yer alan ünlü oyuncu Cem Özer, 5. kez nikah masasına oturarak “EVET” dedi. Özer, uzun süredir birlikte olduğu senarist Pınar Dura ile Feriye Palace’da hayatını birleştirdi.

Cem Özer

SEBLA PEKCAN, SELİN DİLMEN, ESİN MARAŞIOĞLU, NURGÜL YEŞİLÇAY…

Cem Özer, ilk evliliğini 1984 yılında caz ustası Erol Pekcan’ın kızı Sebla Pekcan ile yapmıştı. Ünlü oyuncu, 1989’da ikinci kez nikah masasına oturdu ve hayatını Selin Dilmen ile birleştirdi. Özer, 1994’te Esin Maraşlıoğlu ile üçüncü evliliği yaptı. Son evliliğini ise 2004 yılında Nurgül Yeşilçay ile yapmıştı.

Cem Ozer

NİKAHI BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI KIYDI…

Cem Özer & Pınar Dura çifinin nikahını, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıydı. Şahitler arasında Oya Başar da vardı. Hatta Başar, “Bir daha vermem” diyerek nikah cüzdanını Pınar Dura’ya verdi. İş ve sanat dünyasından pek çok isim, gecede çifte mutluluk dileklerini ilettiler.

Cem Özer & Pınar Dura çiftinin mutlu gününe tanıklık edenler arasında, Bağdat Caddesi’nin ünlü fotoğrafçısı Stüdyo Süleyman’ın sahibi Süleyman Akpınar ve eşi Neslihan Hanım da vardı…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı