Can Gox, İstanbul Boğazı’nı salladı

Neşet Ertaş’tan Ömer Hayyam’a birçok üstadın eserlerini kendine has üslubuyla yorumlayan ve Kadıköy’ün son zamanlarda çıkardığı en güçlü seslerden biri olan Can Gox, 60 m2’nin düzenlediği “Müzik Boğaz’dan Gelir” tekne konserleri kapsamında sahne alarak Boğaz’ı salladı.

Birkaç ay önce yayınladığı, daha önce Esmeray’ın yorumladığı “Unutama Beni” isimli şarkıyla müzikseverlerin büyük beğenisini kazanan Gox, konserde Anadolu türkülerinden blues klasiklerine kendi albümünden önemli şarkılarına yer verdi. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Kadıköylü sanatçı, “Sorma” ile başladığı konserine “Yalnızım Ben” ile devam etti.

İSTANBUL BOĞAZI’NDA MÜZİK ŞÖLENİ…

Gecenin ilerleyen saatlerinde, müziklerini kendisinin yaptığı Kaybedenler Kulübü filminin soundtrack’lerinden “My Woman” ile eğlence doruğa çıktı. Yaklaşık iki saat kadar sahnede kalan Can Gox’a, hayranları neredeyse tüm şarkılarında eşlik etti. Konser sonunda herkese teşekkür eden sanatçı, İstanbul Boğazı’nda bir teknede şarkı söylemenin kendisi için paha biçilmez bir ayrıcalık olduğunu ifade etti.

Can Gox

SANATSEVERLERE FARKLI BİR KONSEPT; TEKNE KONSERLERİ…

60 m2 Organizasyon Koordinatörü Ezgi İdil Erginsoy, İstanbullu sanatseverlere yaz aylarında farklı bir konsept sunduklarını ve tekne konserlerinin yoğun ilgi gördüğünü belirtti. 60 m2 ortaklarından Serdar Çaldıran ise, gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra kış aylarında da tekne konserlerini sürdürmeyi planladıklarını kaydetti. Konserlerin yapıldığı 800 kişi kapasiteli üç katlı özel tekne, açık ve kapalı olmak üzere üç ayrı bölümden oluşuyor. Teknede her türlü hava şartında etkinlik yapılabiliyor.

“Müzik Boğaz’dan Gelir” tekne konserlerinde sahne alan Can Gox, Boğaz’ın yakamozları altında sevilen şarkılarını seslendirdi…
Sevilen sanatçı Can Gox, konser öncesinde hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi…
Volkan Burç, Ezgi İdil Erginsoy ve Serdar Çaldıran’dan oluşan 60 m2 ekibi , 5 Temmuz’da başladıkları “Müzik Boğaz’dan Gelir” tekne konserleri kapsamında Birsen Tezer’den Göksel’e kadar birçok ünlü sanatçıyı ağırladı. Konserler, Ekim ayı sonuna kadar devam edecek…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı