Can dostlarımızla bir gün

Baharın gelişi ve güneşin kendini göstermesiyle birlikte Kadıköylüler, Bağdat Caddesi başta olmak üzere yeşil alanlara ve Caddebostan sahiline akın etti. Can dostlarımız da güneşin ve temiz havanın tadını çıkardılar elbette.

Objektiflerimize can dostlarıyla top oynayan, koşan, çimlerde yuvarlanan, yorulup bir gölet kenarında dinlenen onlarca güzel insan takıldı ki, kendimize “Biz bu kadar hayvansever miydik?” diye soramadan edemedik.

Can Dostlarımız

“BANA ÇOK GÜZEL BAKIYORLAR, MERAK ETMEYİN!”

Bilindiği üzere Kadıköy, ülkemiz genelinde en hayvansever ilçelerden biri. Sokak hayvanları ile ilgili olarak da hem bireysel hem de örgütlü olarak bir çok çalışmanon hayata geçtiği Kadıköy’de hemen her sokakta kedi evleri var. Bununla birlikte boynunda “Ben bu sokağın köpeğiyim. Bana çok güzel bakıyorlar, merak etmeyin!” yazılı tasmalarla uyuklayan köpekler görmek de mümkün. Hiçbir menfaat gütmeksizin sevgimize sadece sevgi ile karşılık veren can dostlarımız ve siz değerli hayvanseverin bu güzel anlarına tanık olmak, Bağdat Magazin olarak bizi çok mutlu ediyor.

Can Dostlarımız

SATIN ALMAYIN, SAHİPLENİN!

Son olarak, bilindiği üzere Kadıköy Belediyesi’nin Hayvan Barınağı var. Lütfen satın almayın, sahiplenin. Bir cana yuva olun. Çünkü onların size çok ihtiyacı var. Hem kim bilir, belki sizin de onlara ihtiyacınız vardır?

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı