Bağdat Caddesi’ne bahar geldi

Baharın gelişi ve güneşin kendini göstermesiyle birlikte Kadıköylüler, Bağdat Caddesi ve Caddebostan sahiline akın etti. Cadde’de yürüyüş yapanlara sokak müzisyenleri de eşlik etti. Bağdat Caddesi’nde birçok noktada sokak müzisyenlerini görmek, dinlemek mümkün.

CADDEBOSTAN SAHİLİ DE DOLDU…

Kadıköylüler, sert geçen kışın ardından sıcağın ve baharın tadını çıkarmaya başladı. Aylarca süren soğuklardan dolayı Bağdat Caddesi’nde kapalı mekânlara hapsolan Kadıköylüler, hava ısınır ısınmaz denize karşı oturup güneşin tadını çıkardı. Gençler, Caddebostan sahilinde bisiklete binmenin yanı sıra çimlerde oturup gitar çalarak doyasıya eğlendiler ve Adalar manzarası eşliğinde bol bol sohbet ettiler.

BAHAR TÜM CANLILARA GELDİ…

Baharın gelişi ile mimozalar da kendini gösterdi, çimenlerin üstünü papatyalar süslüyor bu ara. Bağdat Caddesi Göztepe 60. Yıl Parkı’nda bulunan mimozalar, papatyalar insanı büyülüyor adeta. Meteoroloji’den alınan verilere göre, önümüzdeki hafta iki gün boyunca bahar yağmurlarıyla mücadele edecek olsak da artık bahar geldi diyebiliyoruz.

bağdat caddesi

BİZİ TAKİP EDİN…

Bağdat Magazin’i takip edin, Cadde’den haberiniz olsun. Bakarsınız bir gün karşılaşır, sizinle de sohbet ederiz…

bağdat caddesi

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı