Caddeli Vos Grubu teröre başkaldırıyor!..

Terör örgütü, uzantıları ve sempatizanlarının Türkiye genelinde gerçekleştirdiği katliamlar ve propagandalarla birlikte ardı ardına gelen şehit haberleri, Türk Bayrağı sevdalıları ve vatanseverleri harekete geçirdi. Kadıköy Life Dergisi’nin “Hiçbir şey yapamıyorsan bayrak as, bayrağın yoksa komşundan iste” çağrısının ardından eylem kararı alan Caddeli Vos Grubu, Bağdat Caddesi’nden Rıhtım’a Türk Bayrakları eşliğinde uzanan ve “farkındalık” yaratan konvoyunda Anadolu Yakası’nı kırmızı beyaza boyadı. Vatandaşlar; “İyi ki varsınız” sloganları atarak, Caddeli Volkswagen tutkunlarına alkışlarla destek verdi.

Son bir ay içerisinde tırmanışa geçen ve adeta metropollerde de sokak olaylarına dönüşen bölücü terör örgütü faaliyetleri, Türk polisi ve askerini hedef alan şiddet saldırılarının ardından vatandaşlar, gelişmelere isyan etmeye başladı. Türkiye’de hayatın her alanına giren terör propagandaları günlük yaşamı önemli ölçüde olumsuz etkilerken, Caddeli Vos Grubu’nun takdir toplayan “Şehitlerimiz İçin Marşa Basıyoruz” etkinliği büyük ses getirdi. Etkinliğe, TosVos Team İstanbul Grubu da katılım sağladı.

KADIKÖYLÜLERDEN TÜRK BAYRAKLI GÖZDAĞI…

Caddeli Vos Grubu’nun Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve Türk Bayrakları eşliğindeki etkinliğine otomobilleriyle caddede ilerleyen Kadıköylüler, camlardan ay yıldızlı bayraklar sallayarak destek verdi.

TERÖR SEMPATİZANLARI YIKMAK İÇİN, VATANSEVERLER YÜCELTMEK İÇİN ÇABALIYOR…

Kadıköy, İstanbul ve Türkiye genelinde terör örgütü sempatizanı olarak eylemler ve propaganda çalışmaları gerçekleştiren bölücülerin Türkiye Cumhuriyeti bütünlüğünü tehdit etmeye başladığı bugünlerde vatanseverler, varını yoğunu Türk Bayrağı’nın ilelebeti için ortaya koymaya başladı. Caddeli Vos Grubu üyeleri, son günlerde harcamalarını önemli ölçüde kısarak, “Şehitlerimiz İçin Marşa Basıyoruz” etkinliğini gerçekleştirebilmek için birikim gerçekleştirdi. Maltepe’den yola çıkan vatanseverler, Bağdat Caddesi üzerinden Rıhtım’a ulaşmalarının ardından, Fenerbahçe ve çevre semtlerde Kadıköylülerin desteği eşliğinde konvoy gerçekleştirdi.

“TERÖRİST FAALİYETLERİNİ OLAĞAN VE DOĞAL GÖSTERMEYE ÇALIŞIYORLAR…”

Caddeli Vos Grubu’nun üyelerinden gelen açıklamalarda; “Türkiye’de Cumhuriyet değerlerine başkaldırmayı, polisi ve askeri öldürmeyi, terör propagandası yapmayı, düşünce özgürlüğünü saptırmayı, yakmayı ve yıkmayı olağan bir tepki gibi göstermeye çalışıyorlar. Türk toplumunu buna alıştırmaya, sessizliğe gömmeye çalışıyorlar. Biz buna elimizden geldiğince tepki gösteriyoruz. Caddeli Vos Ailesi olarak bizler tepkisiz kalamazdık. Kararımızı alıp, etkinliğimizi yaptık. Marşlarımıza basıp, Voslarımızı Türk Bayraklarımız ile süsleyip yollara döküldük. Bir yerde bayrağın dalgalanabiliyorsa, oradasındır. Dalgalanamıyorsa, orada yoksundur. Bizler, Türk Bayrağı’nı caddelerde ve sokaklarda dalgalandırdık, buna da devam edeceğiz” mesajı verildi.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı