Caddebostan’da Gece Koşuları

Her biri birbirinden farklı mesafelerde ve coğrafi koşullarda planlanan Under Armour Gece Koşuları’nın ilki, ulusal ve uluslararası spor organizasyonları düzenleyen Uzunetap’ın işbirliği ve ZUBİZU avantajlarıyla, 18 Haziran’da Caddebostan sahilinde gerçekleşti.

Festival havasında geçen ve toplam 5 kilometre süren yarışta koşucular, trafiğe kapatılan caddede hem gece koşmanın keyfini yaşadı hem de yarıştı. Sporseverlerin yoğun ilgi ve katılım gösterdiği yarışma sonrasında, etabı tamamlayan tüm sporculara başarı madalyası verildi. Dereceye giren yarışmacılar ise, koşu sonrası düzenlenen törende kupa ve Under Armour’dan sporcu kiti ile ödüllendirildi.

Gece Koşuları

GECE KOŞULARI’NA MARKALARDAN DA YOĞUN İLGİ…

Spor tutkunlarına eşsiz bir deneyim sunan Under Armour Gece Koşuları’nda ZUBİZU, Garmin ve Argos gibi önemli sponsorlar yer alırken, koşuculara sağlık ekibi ve ambulans desteği Acıbadem Mobil tarafından verildi. Ayrıca pek çok markanın stantlarının da hazır bulunduğu etkinlik alanında yer alan Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın (KAÇUV), kanserli çocukların ailelerine gelir elde etmek için hayata geçirdiği yeni projesi Umut Cafe’ye katılımcılar tarafından yoğun ilgi gösterildi.

FESTİVAL HAVASINDAKİ KOŞULAR DEVAM EDECEK…

Under Armour Gece Koşuları ile katılımcılara gece koşmanın keyfini yaşatmak ve sporseverlere festival havasında bir spor deneyimi sunmak amaçlanıyor. Türkiye için yepyeni bir spor etkinliği olan Under Armour Gece Koşuları, spor tutkunları için tüm yıl boyunca unutulmaz anlar yaşatacak. Yıl sonuna kadar iki farklı gece koşusu daha gerçekleşecek. 9 Eylül 2017 saat 19:30’da İstanbul Park Orman’da gerçekleşecek koşuya sporseverler, 5 km ve 10 km olmak üzere iki ayrı kategoride katılabilecek. Bu yılın son gece koşusu ise, 23 Aralık tarihinde Çekmeköy Taşdelen Ormanları’nda saat 22:00’de yapılacak. Bu son etkinlikte koşu ya da bisiklet olmak üzere iki farklı dalda eş zamanlı olarak gerçekleşecek olan yarışa koşucular 8K, 20K ve ultra maraton 45K alt kategorilerinde, bisikletçiler ise 30K ve 45K olmak üzere iki ayrı kategoride katılabilecek.

Under Armour Gece Koşuları’na katılarak bu keyifli ve eğlenceli deneyimin bir parçası olmak isteyen sporseverlerin, www.uzunetap.com/underarmourgecekosulari adresinden kayıt yaptırmaları gerekiyor…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı