Caddebostan sahilinde büyük etkinlik!

15AW_BTL_RT_Training_xBolt-IgniteRunner_RESIZE

Dünyaca ünlü spor performans giyim markası PUMA, “Ignite Your City” konseptiyle başlattığı Ignite Yarışları’na tam gaz devam ediyor. 19 Nisan’da ilki 650 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen PUMA Ignite İstanbul Yarışı’nın ikincisi, 11 Ekim 2015 tarihinde Caddebostan sahilinde gerçekleşiyor. Yarışa, Türkiye’nin önde gelen koşu gruplarından “İstanbul Koşu Kuvvetleri” ve “Ankara Koşuyor” da katılımlarıyla destek veriyor.

ŞEHRİN KALBİNDE SPOR YAPMANIN AYRICALIĞI…

PUMA Ignite İstanbul Yarışı’nda sporcular, trafiğe kapatılacak olan 10K mesafesindeki parkuru koşarken, şehrin kalbinde spor yapmanın ayrıcalığını yaşıyor. PUMA, kadın ve erkek yaş kategorilerinde ilk 3’e giren sporculara ödül olarak tişört, şort/tayt ve ayakkabıdan oluşan kit hediye ediyor. Ayrıca PUMA Ignite İstanbul Yarışı’na katılan her sporcuya, bu deneyimi unutulmaz kılmak adına özel hazırlanacak döküm madalyalar hatıra olarak veriliyor.

puma ignite istanbul yarislari 1

KİTLER, CEVAHİR VE İSTİNYE PARK PUMA MAĞAZALARINDA…

PUMA Ignite İstanbul Yarışı için kayıt ücretlerine dahil olarak, katılımcılara kendileri için özel hazırlanan sporcu kitleri veriliyor. Bu kitlerin içerisinde PUMA tişörtü, sporcu çantası, elektronik zaman takip çipi ve Tyvek sporcu göğüs numarası yer alıyor. Kitler, Cevahir ve İstinye Park AVM’de yer alan PUMA mağazalarında kurulacak olan yarış kiti dağıtım standlarından alınabiliyor.

PUMATRAC’İNİ İNDİR, MOTİVASYONUNU ARTTIR…

PUMA, Ignite İstanbul Yarışı’ndan önce PUMATRAC uygulamasını indirerek, her koşulda “Ne pahasına olursa olsun” sizleri antrenman yapmaya davet ediyor. Yaptığı ilginç analiz ve sonuçlarla uzun süredir koşulara ilham veren PUMATRAC, yenilenen versiyonuyla artık 30’dan fazla antrenman aktivitesini destekliyor. Ağırlık kaldırmadan yüzmeye, yogadan bisiklete yapılan her türlü antrenmanda kullanıcıya eşlik eden PUMATRAC, aynı zamanda motivasyona da yardımcı oluyor. Kullanıcılar, uygulama üzerinden daha hızlı, daha güçlü, daha tutkulu antrenman yapmak için kendilerine bir söz veriyorlar. 1.500 kişiyle sınırlı olan PUMA Ignite İstanbul Yarışı için başvurular https://pumaigniteistanbul.com adresinden yapılabiliyor.

puma caddebostan sahil 2

 

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı