Caddebostan plajları spor ve eğlenceye doyacak…

istanbul plajlari 1

İstanbul’un 24 farklı noktasında ücretsiz sabah sporu yaptıran İstanbul Büyükşehir Belediyesi, plaj alanlarını da spor merkezleri haline dönüştürmeye devam ediyor. Aktivitelerde katılımcıları plaj voleybolu, plaj futbolu ve badminton gibi sporların yanı sıra eğlenceli etkinlikler bekliyor.

SPOR VE EĞLENCE BİR ARADA…

Gençlik ve Spor Müdürlüğü koordinasyonu ile Spor A.Ş.’nin işbirliğinde gerçekleştirilen uygulamanın ilk etabı, Caddebostan ve Florya sahillerinde başladı. Uygulama çerçevesinde uzman spor eğitmenleri eşliğinde plaj voleybolu, plaj futbolu ve badminton gibi sporların yanı sıra birbirinden eğlenceli aktiviteler düzenleniyor.

ETKİNLİKLER YAZ BOYUNCA DEVAM EDECEK…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin açık alanlarda, plaj ve piknik alanlarında gerçekleştirdiği bu uygulamalarla tüm İstanbullulara spor yapma ve doğayla iç içe olma fırsatı sunuluyor. Ayrıca düzenlenen sportif etkinliklerle katılanları stresten arındıran, eğlenceli, motive edici ve keyifli egzersiz alanları bekliyor. Bu çerçevede planlanan plaj ve piknik alanlarını da içine alan uygulama, Caddebostan plajları ile Bakırköy Florya sahilinde yaz boyunca devam edecek.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı