Cadde Tıp Merkezi’nin resmi açılışı yapıldı

Cadde Tıp Merkezi’nin resmi açılışı gerçekleştirildi. Bağdat Caddesi’nin Bostancı bölümünde geçtiğimiz temmuz ayından itibaren hasta kabulüne başlayan merkez, kusursuz hizmet verebilmek adına teknolojik yapılanmasını tamamlamak için beklemişti.

Merkezin açılış kurdelesini CHP İstanbul Milletvekili Dr. Ali Şeker ile birlikte Dr. Derya Alptekin, Dr. Hilal Yıldız ve Dr. Selim Atilla birlikte kestiler. Çok sayıda davetlinin katıldığı açılışta tıp merkezini gezen konuklar, beğenilerini Cadde Tıp Merkezi’nin kurucusu Dr. Zübeyir Sarı’ya iletti.

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON ALANINDA ÇOK İDDİALI…

Açılışta dikkat çeken bir başka ayrıntı ise, konuklar ve meslektaşlar tarafından Cadde Tıp Merkezi’nin fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında hayli iddialı olduğunun dile getirilmesiydi. Bu alandaki yeni teknolojileri de bünyesine katan merkezde kullanılmaya başlanan Rehabilitasyon ve Hippoterapi Robot Sistemi, Egzersiz Havuzu gibi uygulamalar, tıp merkezini diğerlerinden ayıran özellikler olarak öne çıkıyor.

Cadde Tıp Merkezi
Cadde Tıp Merkezi’nin Bağdat Caddesi’ne kazandırılmasından açılışına kadar geçen süreçte, kurucularından temizlik görevlisine kadar pek kişi büyük emekler harcadı. Ama en çok yorulan iki isim vardı ki, onların yorgunluğunun kolay kolay geçeceği düşünülmüyor. İşte o ikili, anne Ayşen Sarı ve fizyoterapist kızı Dilara Sarı…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı