Büyük Kulüp’te Gündüz Kaptanoğlu dönemi

Türkiye’nin en eski ve en prestijli kulüplerinden biri olan Büyük Kulüp’te yeni başkan belirlendi. Gündüz Kaptanoğlu, 7 Mayıs Pazar günü yapılan seçimleri kazanarak başkanlık koltuğuna oturdu.

Büyük Kulüp’ün 21 yıl gibi uzun bir süre başkanlığını yapan Duran Akbulut’un geçtiğimiz ay hayatını kaybetmesinin ardından gündeme gelen ve merakla beklenen başkan belirleme sürecinde, Metin Baylav ve Gündüz Kaptanoğlu ile adayların listeleri kıyasıya mücadele etti. Yaklaşık 3 bin 500 üyenin katıldığı seçimlerde Kaptanoğlu 1.779 oy aldı, 1.738 oy alan Baylav’ı 41 oy fark ile geride bıraktı.

Gündüz Kaptanoğlu
Gündüz Kaptanoğlu’nun listesinde Galatasaray Üniversitesi eski Rektörlerinden Prof. Dr. Ethem Tolga, Çetin Emeç’in kızı Prof. Dr. Mehveş Emeç, Emekli Amiral Atilla Kıyat, Anadolu Yakası İnşaatçılar Derneği Başkanı Melih Tavukçuoğlu, Simla Türker ve Arzum Çavuşoğlu gibi isimler yer alıyor…
GÜLERYÜZLÜ KURUMSAL YÖNETİM…

Gündüz Kaptanoğlu, “Güleryüzlü Kurumsal Yönetim” sloganı ile Büyük Kulüp üyelerinin karşısına çıkmış, öncelikli hedeflerinin kulübü kurumsal ve şeffaf bir yapıya kavuşturmak olduğunu vurgulamıştı. Kaptanoğlu, sosyal sorumluluk faaliyetlerinin de önünü açacaklarını ifade ederek; “Eğitime katkıyı artıracağız. Sosyal sorumluluk projeleri ile topluma faydalı olacağız” demişti.

Bağdat Caddesi’nin ünlü fotoğrafçısı Stüdyo Süleyman’ın sahibi Süleyman Akpınar, oyunu ilk kullananlardan biriydi…
Gündüz Kaptanoğlu’na oy kullanma sırasında başarılar dileyen ve grubu ile yanında olacakları mesajını veren Süleyman Akpınar; “Yeni ve daha kurumsal yönetim, Büyük Kulüp adına daha yararlı sonuçlar getirecektir” dedi…
Büyük Kulüp’ün yeni genç üyelerinden Sedat Yeşilyaprak da oyunu ilk kullananlar arasında yer aldı…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı