Büyük Kulüp, Gökhan Sezen ile “Yaza merhaba” dedi…

Son zamanlarda etkinliklere ağırlık veren ve bu davranışı üyeler tarafından beğeni ile karşılanan Büyük Kulüp, “Yaza Merhaba Partisi” için Gökhan Sezen’i tercih etti.

“Asalet” albümü ile son zamanların gözde sanatçıları arasında gösterilen Gökhan Sezen, konuklara unutulmaz bir gece yaşattı. 9 Haziran akşamı gerçekleşen geceye, Kadıköy Kaymakamı Birol Kurubal ile birlikte Büyük Kulüp Başkanı Duran Akbulut ve Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı.

“Böylesine seçkin bir topluluk önünde sahne alıyor olmaktan dolayı çok büyük onur duydum” diyen Gökhan Sezen; “Yaza Merhaba partinizde konsept olarak Türk Sanat Müziği ve solist olarak da beni seçtiğiniz için bir defa daha teşekkürlerimi iletiyorum” şeklinde konuştu.

Gecenin konukları arasında, İstanbul Turizm Atölyesi Direktörü Mimar Tülin Ersöz de vardı…
Geceye bayanların daha fazla rağbet gösterdiği görüldü. Eczacı Arzu Nizamoğlu, dostları ile birlikte yakınlarının düğünü yerine Gökhan Sezen’i tercih etti. Bunu fırsat bilen sevgili eşi Osman Nizamoğlu ise, o saatlerde Bebek’te ünlü bir mekanın baş köşesinde başka konukları ile derin sohbet halindeydi…
Burak Durlanik, Emine Kaplakarslan, Elif Ersavaş, Esin Şahinkaya Ersavaş, Arzu Nizamoğlu, Ebru Uysaler ve Şahika Konuk…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı