Bostancı’da 2 bin 500 kişilik dev koro

Bostancı

Gülben Ergen, önceki akşam Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahne aldı. Aylardır ekibiyle birlikte bu konsere hazırlanan Ergen, hayranlarına 2.5 saatlik sahne şovu sundu.

Konserin başlamasından saatler önce konser alanına gelen hayranları, 2 bin 500 kişi kapasiteli Bostancı Gösteri Merkezi’ni doldurdu. Ünlü şarkıcı, sahneye “Kalbimi Koydum” şarkısıyla dev bir kalbin üzerinde indi. Halk konserlerini çok önemsediğini belirten Gülben Ergen; “İnsanların biletlerini alıp, yemekleriyle çatal bıçak sesiyle, başka bir şeyle ilgilenmeden dinledikleri bu konserler çok önemli. Annem ve 3 evladım da burada beni dinlemeye geldi. Ben Kadıköy doğumluyum, Bağdat Caddesi genci derler bize. O nedenle bu taraf benim için çok önemli. Konserimiz güzel olsun diye çok çalıştık. İki yakın dostum Nihat Odabaşı ve Taşkın Sabah’ın özenerek çalıştıkları bir konser oldu. Heyecanlı değilmiş gibi yapıyorum, ama çok heyecanlıyım” diye konuştu.

ŞARKILARINI 2.500 KİŞİLİK DEV KORO EŞLİĞİNDE SESLENDİRDİ…

Sanat yönetmenliğini Nihat Odabaşı’nın üstlendiği konserin müzik yönetmenliğini ise Taşkın Sabah yaptı. Ergen, yeni albümü “Kalbimi Koydum”daki şarkılarının yanı sıra dillere pelesenk olan eserlerini de 2 bin 500 kişilik koro eşliğinde seslendirdi. Sanatçı, konser sonunda sahneye çıktığı dev kalbin üzerine oturarak hayranlarına veda etti.

3f5d1dda-10d4-492f-b902-df872ef433a6

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı