Bostancı Rotary, Fatih Erkoç’u ağırladı

Bostancı Rotary Kulübü tarafından her yıl geleneksel olarak verilen Meslekte Üstün Hizmet Ödülü, bu sene Caddebostan Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle Fatih Erkoç’a takdim edildi. Rotary Eğitim Platformları kapsamındaki eğitim projelerine katkı sağlamak amacıyla organize edilen gecede sanatçıya ödülünü, Bostancı Rotary Kulübü Başkanı Şule Yalçın verdi. Çok sayıda davetlinin katıldığı etkinlikte Erkoç, seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla kulakların pasını sildi.

Törende bir konuşma yapan Başkan Yalçın, tüm dünyada hizmet idealinde birleşmiş iş ve meslek sahibi kişiler arasında dostluk ilişkileri kurarak; karşılıklı anlayışı, iyi niyeti ve barışı geliştirecek uluslararası projeler gerçekleştirdiklerini, bu etkinlikte de Bostancı Rotary Kulübü’nün en saygın çalışmalarından birini yerine getirmenin onurunu yaşadıklarını ifade etti.

GENÇ MESLEKTAŞLARINI YÜREKLENDİREN ÖRNEK BİR KİŞİLİK…

Fatih Erkoç’un meslek hayatı boyunca yaptığı başarılı çalışmalarla meslektaşlarına ve tüm topluma her zaman örnek olduğunu vurgulayan Şule Yalçın, sanatçının çalışmalarıyla meslekte yüksek ahlaki standartların yaygınlaşmasını teşvik ettiğini ve özellikle genç meslek sahiplerini yüreklendirerek, onların da yararlı çalışmalar yapabilmesi için önder olduğunun altını çizdi.

MÜZİĞİN BÜYÜLÜ DUYGUSU İLE KALPLER BİRLEŞTİ…

Konser öncesinde Kadıköy Life Dergisi’ne konuşan Fatih Erkoç ise şunları ifade etti: “Öncelikle Bostancı Rotary Kulübü’ne teşekkür etmek istiyorum. Gurur ve onur verici bir iş yapıyorlar. Meslekte Üstün Hizmet Ödülü almak, gerçekten çok gurur verici bir şey. Umuyorum ki çok güzel bir konser olur. Burada yaptığımız konserler her zaman çok güzel geçiyor. Genelde bilet alıp gelen dinleyicilere çalıyoruz. Bugün biraz farklı, Rotaryenler burada olacak. Müziğin büyülü duygusuyla kalplerimizi birleştireceğiz.”

Fatih Erkoç

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı