Bostancı Rotary 4. Asamble’sini yaptı

Türk Rotary kulüpleri arasında oldukça önemli bir yeri olan ve pek çok başarılı organizasyona imza atan Bostancı Rotary Kulübü, 4. Asamble’sini yaptı.

Geçtiğimiz akşam Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleşen buluşmaya, Rotary Guvernörü Özcan Albak da katıldı. Etkinlikte, Bostancı Rotary Kulübü’nün yeni üye adaylarından Nadir Altmışdört’ün üye girişi işlemleri de yapılarak rozeti takıldı.

bostanci-rotary-2
Başkan Taruk Gür, uzun bir konuşma yapmış olmasına rağmen üyeler ve konuklar tarafından büyük bir dikkatle dinlendi…

ROTARYEN EŞLERİNE KIRMIZI KARANFİL HEDİYE EDİLDİ…

Bostancı Rotary Kulübü’nün 2016-2017 dönemi başkanlığını yürüten Tarık Gür’ün dönem faaliyetleri hakkında bilgi paylaşımında bulunmasıyla başlayan gecenin sürprizi ise, Rotary Guvernörü Özcan Albak’ın eşi Nur Albak tarafından Rotaryen eşi bayanlara kırmızı karanfil hediye etmesiydi.

bostanci-rotary-4
Kulübün yeni üyesi ünlü bilişim uzmanı Nadir Altmışdört’ün üyelik rozetini, Rotary Guvernörü Özcan Albak taktı…
bostanci-rotary-5
Yeni üye Altmışdört’ün eşi Tuğba Hanım’a verilen çiçek demeti ile “Bostancı Rotary ailesine hoşgeldiniz” mesajı verildi…
bostanci-rotary-6
Üyelik işlemleri tamamlanan Nadir Altmışdört, tören sonrası yaptığı konuşmada “Bu camiaya geçtiğimiz yıl konuşmacı olarak katılmış ve gördüğüm içtenlik karşısında hayranlığımı gizleyememiştim. Şimdi bu güzel ailenin bir üyesi olmaktan büyük mutluluk ve onur duymaktayım” dedi…
bostanci-rotary-3
Kulübün 4. Asamble’sine, üyelerin neredeyse tamamı eksiksiz olarak katıldı…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı