Binlerce kadın Bağdat Caddesi’nde koşacak!

Kadınları spor yapmaya teşvik etmek için düzenlediği etkinlik serisiyle geçtiğimiz yıl dünya çapında 200 bin’den fazla kadını harekete geçiren Nike’ın, 5 Haziran 2016 Pazar saat 09.34’de Caddebostan’da gerçekleştireceği 5 km ve 10 km’lik NikeWomen Victory Tour koşusunda binlerce kadın Bağdat Caddesi’nde koşacak.

Bostancı sahilindeki toplanma alanında başlayıp, Bağdat Caddesi boyunca devam edecek NikeWomen Victory Tour İstanbul’da katılımcılar, hedeflerine göre 5 km veya 10 km parkularında koşabilecek. Nike; Nike+ Run Club hazırlık koşuları ve Nike+ Training Club egzersiz antrenmanlarının yanı sıra kadınları motive edecek eğlenceli etkinliklere de davet ediyor.

DÜNYANIN EN GENİŞ KADIN ETKİNLİK SERİSİ…

nike.com/istanbul adresinden takip edilebilen bu etkinliklerin yanı sıra katılımcıların kendi egzersiz programını da oluşturmaları mümkün. Tüm bu hazırlık antrenmanları, Nike’ın uzman antrenörleri ve koşu koçlarının önderliğinde ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. İstanbul’un yanı sıra aralarında Rio de Janeiro, Şangay ve Los Angeles gibi şehirlerin de bulunduğu NikeWomen Victory Tour, dünyanın en geniş kadın etkinlik serisi olma özelliğini taşıyor.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı