Bağdat Caddesi’nde “hafriyat kazası” sezonu açıldı

Araç trafiğinin tatil nedeniyle oldukça azaldığı Bağdat Caddesi’nde sakin günler geride kaldı, “kaza sezonu” açıldı. Sık sık hafriyat kamyonları ve ağır tonajlı iş makineleri ile otomobillerin karıştığı maddi hasarlı ancak, Bağdat Caddesi’ni tamamen kilitleyebilen tartışmalı kazaların ilki Kadıköy Life objektiflerine yansıdı.

Caddebostan’da meydana gelen hafif maddi hasarlı kazada sürücüler arasında tartışma ve anlaşmazlık çıkınca, son zamanlarda sıkça karşılaştığımız ve hayatımızda ne yazık ki “Bağdat Caddesi klasiği” olarak yer edinen o manzaralar yaşandı, araç kuyrukları uzadıkça uzadı.

hafriyat kazası

SAÇ BAŞ YOLDURAN ARAÇ KUYRUĞU…

Küçük maddi hasarlı kazaların tamamına yakını, dakikalarca sürücüler arasında yaşanan anlaşmazlık ve tartışmalar nedeniyle ciddi problem haline dönüşüyor. Araçlarını caddenin ortasından kaldırmak istemeyen sürücüler o anlarda yüzlerce, hatta ara arterler ile birlikte binlerce aracı kilitleyebiliyor. Gün içerisinde sık sık yaşanan bu görüntüler, Kadıköy ve İstanbulluların kabusu olarak günlük yaşamda yerini aldı.

bagdat-caddesinde-hafriyat-kazasi-sezonu-acildi-2

bagdat-caddesinde-hafriyat-kazasi-sezonu-acildi-3

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı