Bağdat Caddesi’nde ağaç budama eziyeti

Bağdat Caddesi, inşaat ve hafriyat kamyonlarının yanı sıra şimdi de ağaç budama faaliyetleri yüzünden sorun yaşıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin günlerdir süren ağaç budama operasyonu, zaten trafik çilesi çeken caddeyi iyice içinden çıkılmaz hale getirdi.

Trafiğin en yoğun olduğu saatlerde yapılan çalışmalar, vatandaşları canından bezdirmiş durumda. Bostancı’dan Kadıköy’e artık 1 saatte ulaştıklarını belirten vatandaşlar, saatlerce yollarda beklediklerini ve belediyeden konuya çözüm bulmalarını istediklerini belirtti. Özellikle cadde esnafı, konudan hayli şikayetçi.

ŞİKAYETLER ÇÖZÜME KAVUŞTURULMUYOR…

“Zaten dar olan Bağdat Caddesi’nin bir şeridi ağaç kesme işi için vinçlere ayrılıyor. Amaçsızca park edenler ve hafriyat kamyonları da üzerine binince trafik iyice çığrından çıkıyor” diyen esnaflardan Cevdet Coşkun, yaptıkları şikayetlere rağmen konuya çözüm bulamadıklarını belirtti.

ağaç budama
Burası Majino hattı değil, Göztepe… Bir insan boyu kesilen dallar hem yol geçişini kapatıyor, hem de trafiği aksatıyor. Vatandaşlar, bu işlerin trafiğin yoğun olmayan saatlerinde yapılmasını talep ediyor…
Göztepe’de budanan ağaçların yerlerdeki görüntüsü, vatandaşlar tarafından şaşkınlıkla karşılanıyor…

  

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı