Bağdat Caddesi’nde 7/24 açık veteriner; Cadde Veteriner Kliniği

Bağdat Caddesi’nde can dostlarınızı gözünüz kapalı emanet edebileceğiniz ve 7/24 hizmet veren bir veteriner var; Cadde Veteriner Kliniği.

TÜM HİZMETLER TEK ÇATI ALTINDA…

Cadde Veteriner Kliniği; muayne-teşhis, laboratuvar ünitesi, röntgen, ultrasound, EKG’den oluşan görüntülü tanı ünitesi, kapalı devre gaz anestezi cihazı ve yoğun bakım ünitesinden oluşan operasyon bölümü, yatılı hasta, eve servis ve ambulans hizmeti, pet kuaför ve evcil hayvan  mağazası gibi tüm hizmetleri tek bir çatı altında birleştiriyor.

“TÜRKİYE VE DÜNYADA REFERANS GÖSTERİLEN BİR KLİNİK OLMAK İSTİYORUZ”

Kliniğin sahibi Veteriner Hekim Gökhan Yılmaz, Bağdat Magazin’e yaptığı açıklamada amaçlarının can dostlarımızın sağlıkla ilgili tüm gereksinimlerini karşılamak; daha sağlıklı, uzun ve mutlu bir yaşam sürebilmelerini sağlamak olduğunu ifade etti. Yılmaz, sözlerine şöyle devam etti: “Kliniğimiz, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sağlamak, veteriner hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları yakından izleyerek, hayvan sağlığı ile ilgili her konuda yeni bilgi ve gelişmelerin uygulayıcısı olmak amacıyla faaliyet göstermektedir. Bir diğer hedefimiz de sunduğumuz hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyimiz, hasta ve hasta sahiplerinin memnuniyetini yaratmadaki kararlılığımız ile Türkiye’de ve dünyada referans gösterilen önemli sağlık kurumlarından biri olmaktır.”

cadde veteriner kliniği
Cadde Veteriner Kliniği; Bağdat Caddesi No:260 Caddebostan adresinde 7 gün 24 saat hizmet vermekte…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı