Bağdat Caddesi Derneği Genel Kurulu yapıldı

Bağdat Caddesi’ni eski görkemli günlerine kavuşturması beklenen Bağdat Caddesi Derneği, ilk genel kurulunu gerçekleştirdi. Göztepe Four Winds Residence bahçesinde 12 Eylül 2019 tarihinde düzenlenen genel kurula, Bağdat Caddesi Derneği’nin kurucuları ve yeni üyeleri katıldı.

Divan başkanlığını Cem Bektaş, katiplik görevini ise Enes Bayramoğlu’nun üstlendiği genel kurulda bir konuşma yapan derneğin kurucu başkanı Av. Ali Güvenç Kiraz; “Derneğin kurulmasında ve bu aşamalara gelmesinde emeği geçen dostlarımıza teşekkürlerimi iletiyorum. Bağdat Caddesi Derneği’nin mazisi henüz çok kısa olmasına rağmen, ses getirme düzeyi kendini göstermeye başlamıştır. Kadıköy Belediyesi önerilerimiz arasında yer alan bazı projeleri gündemine almış, bazılarını ise uygulamaya koymuş durumdadır. Hatta bu konu ile ilgili hazırladığımız teşekkür afişleri, yarından itibaren Bağdat Caddesi’nin belirli yerlerine asılacaktır. Bağdat Caddesi Derneği olarak kurucularımız ve üyelerimizle birlikte oldukça iddialı hedeflerimiz, projelerimiz var. Hepsini gerçekleştirme yolunda çaba harcayacağız” dedi.

Bağdat Caddesi Derneği

Daha sonra yapılan oylamada Av. Ali Güvenç Kiraz, oybirliğiyle Bağdat Caddesi Derneği’nin başkanlığına seçildi. Yönetim ve denetim kurulu üyelerinin de belirlendiği genel kurul, dilek ve temenniler bölümü ile sona erdi.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı