8. Irmak Spor Şenliği sona erdi

Irmak Spor Şenliği

Özel Irmak Okulları, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında her yıl geleneksel olarak düzenlediği Irmak Spor Şenliği’nin sekizincisini gerçekleştirdi.

Farklı branşlarda Irmak Okulları’nı temsil eden sporcu öğrencilerin, diğer özel okullar ve devlet okulları sporcu öğrencileriyle kaynaşmalarını sağlamak, sporun evrensel boyutlardaki sevgi, dostluk ve fair play ilkelerinin benimsenmesine katkıda bulunmak amacıyla her sene 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında yapılan Irmak Spor Şenliği; bu sene de 10-12 Mayıs tarihleri arasında tenis, basketbol, voleybol ve futsal branşlarında gerçekleştirildi. Irmak Spor Şenliği’ne İstanbul çapındaki  özel okullar ve devlet okullarından toplam 250 sporcu öğrenci davet edildi.

Irmak Spor Şenliği

DERECEYE GİRENLER ÖDÜLLENDİRİLDİ…

12 Mayıs tarihinde gerçekleştirilen Irmak Spor Şenliği kapanış töreninde tenis, basketbol, voleybol ve futsal branşlarında derece alan okulların öğrencilerine ödülleri verildi. 8. Irmak Spor Şenliği’nde dereceye giren okullar ise şu şekilde gerçekleşti:

Voleybol Sonuçları:

1- Irmak  Anadolu Lisesi

2- Galatasaray Lisesi

3- Moda Kadıköy Teknik Meslek Lisesi

Futsal Sonuçları:

1- Özel Mimar Sinan Anadolu Lisesi

2- Irmak  Anadolu Lisesi

3- Moda Kadıköy Teknik Meslek Lisesi

sekinizci-irmak-spor-senligi-sona-erdi (2)

Basketbol Sonuçları:

1- Hisar Okulları

2- Irmak Anadolu Lisesi

3- Özel İstek Semiha Şakir Lisesi

Tenis Sonuçları:

8 YAŞ ERKEK 

1- Kaan Aygün- Özel Anakent İlkokulu

2- Eren Erdönmez – Mehmet Akif Ersoy İlkokulu

8 YAŞ KIZ

1- Asya İbradi- Özel Anabilim İlkokulu

2- Alisa Morsallı – Ataşehir Yönder İlkokulu

sekinizci-irmak-spor-senligi-sona-erdi (3)

10 YAŞ ERKEK

1- Demir Dinçer – İELEV Özel İlkokulu

2- Mehmet Efe Çehreli – Özel Eyüboğlu İlkokulu

10 YAŞ KIZ

1- Çağla Benian – Özel Anabilim İlkokulu

2- Yağmur Acar- Özel Anakent İlkokulu

12 YAŞ ERKEK

1- Ata Akıncı – Işık Ortaokulu

2- Balkan Yağmur – Işık Ortaokulu

sekinizci-irmak-spor-senligi-sona-erdi (1)

12 YAŞ KIZ

1- Eda Gündüz – Özel Anakent Ortaokulu

2- Nil Servet Kalkavan – Özel İstek Barış Ortaokulu

14 YAŞ ERKEK

1- Kaan Ek  – Özel Üsküdar SEV Ortaokulu

2- Emre Kutlu – Özel İstek Barış Ortaokulu

14 YAŞ KIZ

1- İdil Aslı Turası – İELEV Özel Ortaokulu

2- Ceren Bingül – İELEV Özel Ortaokulu

16 YAŞ ERKEK

1- Alp Tugay – Özel Irmak Anadolu Lisesi

2- Mert Filizay – Kadıköy Anadolu Lisesi

16 YAŞ KIZ 

1- Bilge Özgen – Özel İstek Semiha Şakir Lisesi

2- Merve Eda Bekiroğlu – Özel İstek Semiha Şakir Lisesi

sekinizci-irmak-spor-senligi-sona-erdi (4)

Diğer Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close