Wyndham Grand Kalamış, 5 yaşında!

Anadolu Yakası’nın en prestijli oteli Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, kuruluşunun 5. yılını benzersiz bir gala gecesiyle taçlandırdı. Cemiyet ve iş dünyasının önde gelen isimleriyle yeni yaşını kutlayan otel, katılımcılarına “Kalamış’ta Hayat Başka” mottosunu yaşatan unutulmaz bir gece armağan etti.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, kuruluşunun 5. yıldönümünde sürpriz bir gala etkinliğiyle misafirlerini hem şaşırttı, hem de yılbaşı üstü harika bir gece yaşattı. Beş yılın bir zaman tüneli atmosferinde sil baştan yaşatıldığı gecede cemiyet, iş, sanat ve medya camiasının önde gelen isimleri doyasıya eğlendi. Ayrıca sektörün önde gelen liderlerini de gala gecesinde buluşturan Wyndham Grand Kalamış, yeni yıla girerken Türk turizmine de moral vermiş oldu. Etkinliğe Turgay Kıran, Bora Gencer, Güner Gürsoy, Mete Yarar, Turgay Aysever, Timur Bayındır, Kenan Kurt, Barış Muslu, Gürkan Boztepe, Zeki Kayahan Coşkun önemli isimler katıldı.

Wyndham Grand Kalamış

SEKİZ BİN OTELLİK DEV GRUPTAN GALA JESTİ…

Ünlü televizyon sunucusu Mesut Yar’ın sunduğu gala gecesinde, DJ performansı ve Metin Kaynak Orkestrası dinletilerinin yanı sıra “All in One” kabare grubunun saatler süren gösterisi büyük beğeni topladı. Özel gece için Londra’dan İstanbul’a gelen Wyndham Hotel Group Başkan Yardımcısı Edwin Broers’un yanı sıra grubun Bölge Direktörü İlhan Köse, “Hoşgeldiniz” plaketlerini otelin Genel Müdürü Mustafa Alparslan’ın elinden aldılar.

KENTİN EN PRESTİJLİ OTELİ OLACAK…

Gecede sıcak ve samimi bir sunum yaparak Anadolu Yakası’ndaki başarılı beş yılın hikayesini anlatan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Genel Müdürü Mustafa Alparslan; “Üst üste kazandığımız Türkiye’nin En İyi İş Oteli başta olmak üzere, uluslararası yüksek itibarlı ödüller bir tesadüf değil inanç, takım ve müşteriyle empati kurabilme yeteneğimizle ilişkilidir. Önümüzdeki yılın turizm potansiyeli açısından yüz güldürücü bir sürecin başlangıcı olacağına inanıyoruz. Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, uluslararası derecelendirme sertifikalarında daha büyük başarılara imza atarak, kentin en prestijli oteli olacak” ifadelerini kullandı.

 

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı