Venüs Sanat Galerisi’nde “Dokunuş”

Venüs Sanat Galerisi, “Dokunuş” adlı karma resim sergisini sanatseverlerin beğenisine sunuyor. Açılış kokteyli 7 Nisan Perşembe günü saat 18.00’de yapılacak olan sergi, 13 Nisan 2016 tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

Organizasyonunu Donovan’s Art Style adına Armand Berberian’ın, küratörlüğünü Ece Arman ve Nergis Orhon Soydaner’in yaptıkları “Dokunuş” sergisi, 33 Türk ve 6 Yunanlı sanatçının katılımıyla sanatseverler ile buluşuyor. Bu sıradışı karma sergi, 17 Ekim 2016’da başlayacak ve ard arda devam edecek olan UNESCO destekli ”Les Hommes de la Mediterranee – Akdeniz İnsanları” başlıklı Türk-Yunan sergisinin de bir başlangıç noktası niteliğinde.

SANAT ÇEVRESİNDE İZ BIRAKACAK…

Sergi, 7-13 Nisan tarihlerinde açık olacak ve yurtdışı sergilere de bir köprü vazifesi görerek, çığ gibi büyüyecek olan uluslararası bir sanat olayının çekirdeği olacak. “Dokunuş”; sanata, bahara, dostluğa ve güzelliklere bir dokunuş olarak sanat çevresinde iz bırakacak.

SERGİYE KATILAN SANATÇILAR…

Alev Demirkesen, Aysel Kul, Ayşe Delier, Belgin Atalay, Can Varol Teser, Elif Akgül Balata, Erhan Hökelek, Esin Ateşağaoğlu, Frida Vinci, Filiz Usta, Gülen Çıldıroğlu, Gülten Yılmaz, Hatun Kuşçu, Kashmir Omar, Kasım Adıgüzel, Maide Taşaroğlu, Mennan Algan, Nergis Orhon Soydaner, Nesrin Bal, Nesrin Kurnaz, Nilgün Miler, Nilüfer Cingil, Nuran Birant, Özlem Kural, Pınar Kuseyri, Sevinç Özdoğan, Sibel Talas, Songül Arslanalp, Suna Boyoğlu, Suna Yılmaz Erdoğan, Tuğba Handan, Tümay Aydan, Ülfet Karaca Candır, Andreas Emmanoulidis Athanasia Karatza, Katerina Metallinou Kiess, Larisa Lashko, Magda Dimou, Stella Chaviaropoulou.

Venüs Sanat Galerisi

Mustafa Mazharbey Cad. Mustafa Kaya Sok. No:2 Göztepe – Kadıköy

Tel: (0216) 565 35 72

 

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı