Ünlü Diş Hekimi Fulya Üçem, Bağdat Caddesi’nde!

Diş Hekimi Fulya Üçem, yeni kliniğini Bağdat Caddesi’nde açtı. Cadde’nin Feneryolu bölümünde kapılarını açan Diş Hekimi Fulya Üçem’e ait Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Kliniği, ünlü isimlere de hizmet vermeye başladı. Daha önce Ataşehir’de faaliyet gösterdiğini, ancak hastalarının büyük çoğunluğunun Bağdat Caddesi ve çevresinde yaşıyor olması nedeniyle bu bölgeyi tercih ettiği bilgisini paylaşan Fulya Üçem; “Onlara daha yakın olmakla daha kolay, daha iyi hizmet vereceğimi düşündüm” şeklinde konuştu.

COŞKULU AÇILIŞ…

Fulya Üçem Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Kliniği’nin açılışı hayli coşkuluydu. Açılışa katılanlar arasında köşe yazarımız, ünlü kentbilimci Prof. Dr. Ahmet Vefik Alp, 3M Service Industry Kurucusu Atilla Üçem, ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Ayhan Işık, Türkiye Futbol Federasyonu İstanbul İl Başkan Vekili Ufuk Tatar gibi isimler de vardı.

Fulya Üçem

MARKA OLMA YOLUNDA…

Bağdat Caddesi’ndeki kliniğinde yurt dışından gelecek hastalarına da hizmet vereceğini ifade eden Fulya Üçem; “Son yıllarda ülkemiz özellikle Hollanda, Almanya ve İngiltere gibi ülkelerden gelen hastalara modern ve estetik diş hekimliği uygulamalarını başarıyla sunuyor. Avrupa ülkelerindeki diş tedavi maliyetlerinin yüksekliği, bu ülke vatandaşlarının diş tedavilerinde ülkemizi seçmelerini sağlıyor. Sağlık problemlerinin maliyetini daha düşük çözebilmek amacıyla sağlık turizmi gelişmiştir. Avrupa ülkelerinin vatandaşlarının sağlık turizmi için ilk tercihi Türkiye’dir. Türkiye’de sağlık standartlarının Avrupa ile aynı seviyede olması, tedavi maliyetlerinin bu ülkelere göre dörtte bire yakın olması, ülkemizin tarihi yapısı ve kültürel dokusu, sağlık turizmi için tercih sebepleridir. Onun için ben de bu sektörde varım” dedi.

FULYA ÜÇEM HAKKINDA…

1978 yılında İstanbul’da doğdu. 1989-1992 yıllarında DenHaag International School’da eğitimine devam etti. 1995 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. 2002 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 2003 yılında Fuldent Diş Kliniklerini Üsküdar ve Mecidiyeköy’de kurdu ve işletti. 2011 yılında Çapa Diş Hekimliği Fakültesi Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim Dalı’nda doktora eğitimine başladı. Bu süre zarfında birçok yerel ve uluslararası kongrelerde posterleriyle katılımcı olarak yer almış olup, yerel ve yabancı dergilerde yayınları bulunmaktadır.

fulya üçem
Canan Toprakkaya, Ahmet Vefik Alp, Kadir Toprakkaya, Ufuk Tatar, Fulya Üçem ve Ayhan Işık…
Açılışa katılanlar arasında köşe yazarımız, ünlü kentbilimci Prof. Dr. Ahmet Vefik Alp de vardı. Geçtiğimiz yıllarda büyük dişçi korkusu yaşayan ünlü hocanın bu korkusunu Fulya Hanım sayesinde aştığı anıları açılışa renk kattı. Ancak Alp Hoca’da dikkat çeken bir başka konu, uyguladığı özel bir diyet ile adeta iğne ipliğe dönmüş olsaydı. Kendisi bunun sırrını merak edenlere adres olarak Eminönü Baharatçısı’ndan Mine Çolakoğlu’nu gösterdi.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı