Tepe Nautilus’ta Sevgililer Günü…

Birbirinden renkli aktiviteleriyle alışverişi eğlenceli kılan, rahat ulaşım ve kolay alışveriş imkânı sunan Tepe Nautilus AVM, “Sevgililer Günü” haftasında çiftlere ve misafirlerine unutulmaz anlar yaşatacak.

Sevgililer Günü çerçevesinde ilki gerçekleştirilecek ve her ay farklı bir konuğunu Tepe Nautilus’ta “Tepedekiler” konsepti ile ağırlayacak olan ünlü yorumcu Metin Özülkü’nün ilk konuğu, aynı zamanda eşi olan Eda Özülkü olacak.

SANATÇI DOSTLAR, “TEPEDEKİLER”DE BULUŞACAK…

Eda & Metin Özülkü, 14 Şubat Pazar günü saat 16.00’da dinleyenleri ve sevgililer için hem sohbet edecek, hem de mini bir konser verecek. Ünlü yorumcu Metin Özülkü, Mart-Nisan-Mayıs aylarında Tepe Nautilus AVM’de “Tepedekiler” konseptiyle yapacağı buluşmalarda sanatçı dostlarını ağırlayacak.

AŞK HEP VARDI…

Kişisel karma sergileri ile sık sık adından söz ettiren Kadıköy Life Dergisi yazarlarından başarılı araştırmacı-koleksiyoner Dr. R. Sertaç Kayserilioğlu, Sevgililer Günü için kendi özel arşivinden derlediği “Aşk Hep Vardı” konseptiyle, Tepe Nautilus’ta düzenleyeceği sergide sevenleriyle buluşacak. Kayserilioğlu, 12-22 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirileceği sergi kapsamında; Osmanlı/Türk kültürü içinde yer etmiş tarihi mektuplar, sevda kartpostalları, aşk filmi objeleri, izdivaç destmal’leri (mendilleri) ve nihayet mutlu son evlilik davetiyeleri, eski fotoğraflar, savaş yıllarına ait askerlerin yazdıkları mektuplar gibi eşi benzeri olmayan değerli materyallere yer verecek.

 

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı