Teamwork Mimarlık, Suadiye’ye taşındı

Hazırladığı projelerde tasarım boyutunu ön plana çıkarmasıyla bilinen ünlü mimarlık atölyesi Teamwork, Suadiye’ye taşındı. 2009 yılından beri Bağdat Caddesi’nin Selamiçeşme bölümünde faaliyetlerini sürdüren atölye, yine aynı cadde üzerinde fakat daha büyük bir ofiste çalışmalarını sürdürecek.

Teamwork Mimarlık’ın hizmet verdiği şirketlerin Caddebostan, Suadiye ve Bostancı lokasyonunda yoğun olması nedeniyle böyle bir karar aldıklarını açıklayan Gurur Yarar; “Proje hazırladığımız inşaat şirketlerinin yöneticileri ve sakinlerinin büyük bölümü bu bölgede. Kusursuz bir proje hazırlamak adına sık sık bir araya gelmek gerekiyor. Bu nedenle, ‘Ne kadar yakın olursak o kadar iyi olur’ düşüncesinden yola çıkarak böyle bir karar aldık” dedi.

PROJE YÖNETİMİNDEN İŞ GELİŞTİRMEYE…

Teamwork Mimarlık Atöyesi’nin diğer kurucu ortağı mimar Deniz İnce ise; “Yeni ofisimizde 15-20 kişilik bir ekip ile avan ve ruhsat projelerinden mühendislik hizmetlerine, proje yönetiminden iş geliştirmeye kadar pek çok konuda hizmet verebilme imkanımız ortaya çıktı” şeklinde konuştu.

Teamwork Mimarlık Atöyesi'nin kurucuları Deniz İnce ve Gurur Yarar...
Teamwork Mimarlık Atöyesi’nin kurucuları Deniz İnce ve Gurur Yarar…
Teamwork Mimarlık Atöyesi'nin yeni adresi Bağdat Caddesi'nin Suadiye bölümünde. VAKKO Köşkü'nün karşısında yer alan yeni ofis son derece modern döşenmiş ve yeni nesil mimarlık teknolojisinin tüm imkanlarına sahip...
Teamwork Mimarlık’ın yeni adresi, Bağdat Caddesi’nin Suadiye bölümünde. VAKKO Köşkü’nün karşısında yer alan yeni ofis, son derece modern döşenmiş ve yeni nesil mimarlık teknolojisinin tüm imkanlarına sahip…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı