Sunsetpark Göztepe’de inşaat başladı

Kentpark Gayrimenkul & Akfen Yapı İş Ortaklığı’nın, kentsel yenilemede Sunsetpark Caddebostan’dan sonra ikinci projesi Sunsetpark Göztepe’de inşaat süreci başladı.

Kentsel yenileme projesi kapsamında inşasına başlanan Sunsetpark Göztepe Projesi, toplam 28 adet özel daireden oluşuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçeneklerinin yer aldığı projede konutların Ocak 2017 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.

Sunsetpark
Sunsetpark Göztepe Projesi’nin bir başka cazip tarafı ise, bulunduğu sokağın ve komşu parsellerin oldukça fazla bir yeşil dokuya sahip olması…

ULAŞIM KOLAYLIĞI AVANTAJI…

Bağdat Caddesi ve Göztepe Parkı’na çok yakın olan Sunsetpark Göztepe Projesi; Caddebostan, Kadıköy, E-5 gibi merkezi lokasyonlara yakınlığı nedeniyle tercih edilirken, projeye her noktadan rahat bir ulaşım sağlanıyor olması da bir başka tercih nedeni olarak gösteriliyor.

Kentpark Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Kıyıcı, “Sunsetpark Göztepe Projesi pek çok özellikleri bünyesinde barındırıyor ve en yüksek kalite standartlarında inşa ediliyor” dedi.
Kentpark Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Kıyıcı: “Sunsetpark Göztepe Projesi, pek çok özelliği bünyesinde barındırıyor ve en yüksek kalite standartlarında inşa ediliyor.”

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı