Sosyete Balıkçısı Cumali’nin derya kuzuları

Bereketli balık sezonu açıldı, cömert Marmara Denizi’nin emekçilere ikramları masalarla buluştu. Bostancı’da işlettiği restoranın yanı sıra deposunda günlük taze olarak barındığı balıkları ile Anadolu Yakası’nın “mini hali” Sosyete Balıkçısı Cumali; “Güzel bir sonbahar-kış sezonu olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Denizden çıktıktan sonra 24 saat içerisinde servis edilmesi nedeniyle “en taze balığın yenebildiği mekanlardan biri” olarak anılmaya başlanan Balıkçı Cumali’de mostra, zengin sunumuyla dikkat çekti.

Sosyete Balıkçısı

“EN AZ 30 YIL DAHA ENERJİM VAR”

Hayatını denizlere adayan, günün önemli bir kısmını teknelerinde ve restoranında geçirerek müdavimlerini ağırlayan usta denizci, Kadıköy Life Dergisi’ne “Denizin verdiği enerji tarif edilmez, yaşanır. 30 yılı balık ve deniz ile iç içe çalışarak geçirdim. Öyle bir enerji hissediyorum ki, eğer nasip olursa en az 30 yıl daha aynı tempoda çalışmaya hazırım” mesajı verdi.

Soğutmalı ve korumalı deposunda barındırdığı günübirlik balık türleri Anadolu Yakası genelinde mekanların şefleri tarafından tercih edilen Sosyete Balıkçısı Cumali, aynı zamanda meze hazırlığını da bir sanat olarak değerlendiriyor.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı