Şiddet mağduru kadınlar için Cadde’deler!

simge tertermiz (2)

Caddebostan’da faaliyet gösteren GAİA Cadde Güzellik Merkezi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla örnek bir projeye imza atıyor. GAİA, Türkiye Engelsizler Kültür Sanat ve Eğitim Merkezi bünyesinde şiddet gören ve engelli 8 kadını, hizmet verdikleri tüm branşlardan yararlandırarak misafir edecek.

Manken ve sunucu Gizem Özdilli ile Simge Tertemiz, projeye destek vererek şiddet mağduru kadınların tüm gün yanlarında olaracak ve yapılacak tüm işlemlerde yakından ilgilenecek. Etkinlikte modacı Elif Gedikoğlu da 8 kadının güne özel kıyafetlerini hazırlayarak projeye destek olacak.

GAİA Cadde Güzellik Merkezi sahibi Esra Kızıltaş, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Hepimiz bir gün şiddet mağduru ya da engelli birer kadın olabiliriz. Şiddet mağduru arkadaşlarımızı her zaman hatırlayıp, onlara gereken desteği vermemiz gerekiyor. Biz merkezimiz olarak kadınlarımızın yanındayız.”

Programın son bölümünde ise, etkinliğe katılan kadınlar ve diğer davetlilerle birlikte Tarabya Sakura Restorant’ta akşam yemeği yenecek.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı